Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Ti hogyan veszitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti hogyan veszitek, ha pasitok építő jelleggel kritizál?

Figyelt kérdés
Engem kifejezetten idegesít, amikor megmondja, hogy ebben a nadrágban nem jó a fenekem, ma pl. közölte, hogy igazán nem kéne trikó alá melltartót vennem. Igaz, hogy tartás szempontjából valóban nem szükséges, főleg egy feszülős alá, de engem zavar, hogy pasik a mellbimbómat bámulják akkor, mert akarva-akaratlan látszik. Nagyon fehér bőrű vagyok, már ezt is többször megjegyezte, hogy "milyen jól állna, ha kicsit szoliznál", azóta szét szolizom magam (és talán gyártom a bőrrákom), persze, ugyanolyan fehér vagyok, én sosem leszek bronzbarna... Tudom, hogy szeret, de én már tiszta megfelelési kényszerben vagyok, hogy mit vegyek fel, milyen sminket rakjak fel stb., mert ő "megmondja a tutit", mert a barátom, és miért titkolná.
2013. máj. 10. 12:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az, hogy ha a nadrágban nem olyan jó a feneked, azt megjegyzi, az nem olyan gáz. a másik kettő inkább, pláne a szolis dolog. nem tud elfogadni, úgy, ahogy vagy?
2013. máj. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

én sajnos nem veszem jó néven az építő jellegű kritikát sem. ha valami ruhámat leszólja, akkor megmondom, hogy jóóóó, majd nem veszem fel, ha veled vagyok... tudom, hogy kissé hülye hozzáállás, de ez van.

viszont ha olyanra akar rávenni, amiben nem érzed jól magad, akkor nyugodtan mondd meg neki, hogy neked az nem fekszik. szívesen veszed a tanácsait, de ne erőltessen rád semmit, ami neked kellemetlen.

2013. máj. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ő azt mondja, hogy elfogad, és tényleg érzem rajta, hogy szeret, de közben meg érzem azt is, hogy mivel tetszenék neki jobban. Néha, amikor rám néz, akkor már simán legyártom magamban a listát, hogy nah, épp, mi az, ami nem tetszik neki, és igazán pontosan teszem, mert lehet, hogy másnap megmondja, hogy nem állt jól az a haj vagy valami.
2013. máj. 10. 13:02
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem benned több hiba van,mint benne.vagy lehet,hogy én vagyok nagyon más,de én kifejezetten szeretem,ha nem csak a dicséret ömlik a szájából, hanem megmondja azt is, ha valami kevésbé tetszik neki. én is megmondtam neki, hogy "drágám, kettő helyett egy szemöldököd van,ezt rendbe teszem inkább,ha nem gond", nem pattogott rajta, csak a férfiasságát sértette kicsit:D nem hiszem, hogy szét kéne szoliznod magad, vagy bármi más, egyszerűen csak reagálj a véleményére normálisan. ha meg esetleg durva stílusban közli, hogy ne vegyél melltartót,menj el szoliba, stb. akkor meg nyisd ki a szád,és mondd meg neki, hogy állítsa le magát.
2013. máj. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

tudod cicám a "fogadj el úgy ahogy vagyok" csak a mesékben létezik :D

a hibák azért vannak hogy kijavítsuk

22F

2013. máj. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

ha nem megy át b@sztatásba, akkor jól fogadom, megpróbálok javítani magamon, elvégre ö lát kívülröl...

de szerintem az már rég nem jó, ha megfelelési kényszered van mellette :/

valahogy próbáljátok megbeszélni, vagy nem tudom...

2013. máj. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. Sőt értékelem. Barnulni én sem tudok. Ebbe már beletörődött. Az meg ha megmondja h ez vagy az nem áll jól, hát akkor nem hordom. Ennyi. Neki akarok tetszeni nem másnak. És ha neki nem tetszek akkor változtatok. Viszont ha valamit nem akarok azt meg én mondom meg neki és nem nyaggat vele.
2013. máj. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Megfontolnám, ha egyetértek, megköszönném, ha nem, megmondanám, miért nem (pl. "de kell a melltartó, mert nem szeretem, ha látszik a mellbimbóm"), remélhetőleg nem görcsölnék rá megszállottan minden szavára.
2013. máj. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Érdekes, én sosem mondom meg neki, hogy kezd pocakosodni, mert már tök rég nem volt edzeni, közben meg rengeteget eszik stb. Én azon nyomban túllépek rajta, persze, felismerem, mert nem vagyok vak, de "nem érdekel". Persze, nem azt mondom, hogy hagynám teljesen eligénytelenedni, csak nálam sokkal előrébb van az, hogy szeretem.
2013. máj. 10. 13:17
 10/21 anonim ***** válasza:
hát miért nem mondod meg neki? miért ne mondhatnád?
2013. máj. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!