Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem köszöntette fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem köszöntette fel édesapám a szülinapján, szóvá tegyem neki?

Figyelt kérdés

most volt édesapám születésnapja és még mondtam is a barátomnak hogy jönnek a mamáék felköszönteni pénteken( hivatalosan szombaton volt a szülinapja) mindkét na nálunk volt, de még csak szóban se mondta hogy isten éltesse( mert nem az ajándék a fontos)

hozzáteszem én apukáját, anyukáját, tesóját is felköszöntöttem mindig és próbáltam olyan ajándékot választani aminek örülnek

2 éve járunk

tavaly 50 éves volt édesapám és bulit rendeztünk amire a barátom is hivatalos volt, na akkor hozott egy bonbont de idén semmi...


2013. jún. 11. 14:46
 1/10 Pytyipű am meg bogi válasza:
attól függ mennyire sértőtős.ha nem annyira akkor tedd szóvá. mindenképp. viszont ha sértődékeny akkor semmiképpen sem. naon nehéz döntés. én is tapasztaltam már. sok siket!
2013. jún. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben tedd szóvá nyugodtan.

Jó nagy bunkó, ha pont ott eszi nálatok a rosseb a születésnapján, és annyit nem képes odaböffenteni, hogy "Boldogat, Laci bá".


Nem az ajándék a fontos, hanem maga a gesztus. Tehát elég valami jelképes dolog, (ilyen pl. a felköszöntés), amivel jelzi, hogy nem felejtette el.


Így szimplán gyökér a barátod, és ennyi. Két szót ingyen ki tud nyögni.

2013. jún. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Nem. A te apád, te köszöntsed fel, vagy ne. Barátod minek köszöntse fel, meg még vegyen is neki ajándékot, hát hogyne. Hol élsz te édes lányom? Már rég nem számít a születésnap.
2013. jún. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már ott dekkolt nálatok akkor tényleg mondhatott volna annyit h boldog szülinapot. Az én párom nem volt itt mikor apum szülinapja volt, mégis üzent neki rajtam keresztül. Ez egy alapvető dolog kéne h legyen
2013. jún. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

sundinoka nem azt vártam el hogy ajándékot vegyen, csak szóban köszöntse fel, szinte már ő is családtag szerintem ez a minimum

ha a szülinap nem számít akkor gondolom neked nem is esne rosszul ha mindenki megfeledkezne a születésnapodról vagy többet nem lenne egy nap az életedben amikor úgy érzed hogy az a te napod

2013. jún. 11. 15:00
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
Nem hát. Mivel én már évek óta nem foglalkozok a szülinapommal és máséval se, sőt még ünnepek is teljesen hidegen hagynak. És még sincs belőle gond.
2013. jún. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

kedves kérdező! majd később rá fogsz jönni, sok férfinek ez nem számít, amúgy ezt mindenki másként látja, és igen én hozzá vagyok szokva nem köszönt fel, na és nem halok bele

amúgy áruld már el, miért nem intézted úgy Te veszel valamit, azt ketten adjátok oda? ezt értelmesebbnek gondoltam volna N

2013. jún. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Üsd le.
2013. jún. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez megegyezés alapján kéne mennie. Vagy mindkettőtök ajándékozza a másik közeli rokonait vagy sem.

Én nem tartom helyesnek, hogy adjak a szüleinek, vagy ő adjon a szüleimnek ajándékot. Ha veszünk a saját szüleinknek ajándékot, egyértelmű, hogy az kettőnk nevében kapják.

Ha jól értem az írásod, akkor ő ott volt, amikor felköszöntötted apádat. Ha ekkor nem lépett oda, az bunkóság és az apád helyében nem hoznám szóba, de nagyon csökkenne a szememben, mert ez tiszteletlenség. Egy mondatba még nem halt volna bele. Én ha tudok róla, hogy születésnapja van kezet fogok vele és annyit mondok: Boldog születésnapot! Ez elég protokoll.

28F

2013. jún. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én szülinapomon se köszönt fel nem apámat az övén.. Szerintem is irreális elvárás!!
2013. jún. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!