Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az itteni sikertelen síró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni sikertelen síró pasik, szerintetek tényleg nem fognak sose párt találni, csúnyaságuk és hozzáállásuk miatt vagy egyszer azért ők is találnak majd valakit maguknak és lenyugodnak?

Figyelt kérdés
Az itteni ilyen nyavalygós pasik tényleg sose fognak párt találni maguknak, amíg nem változtatnak hozzáállásukon vagy ennek ellenére azért fognak találni majd valakit és akkor rájönnek és megnyugodnak, hogy tele van a világ nem felszínes csajokkal.
2013. jún. 11. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sose fogjuk megtudni, mert ha találnak valakit, már nem ide fognak járni. :)
2013. jún. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Zakathol ***** válasza:
0%

Én erre csak annyit mondok, hogy evolúció. Aki annyira szerencsétlen nyomoronc, annak nem is szabad szaporodnia.

A kényszeres p1csogókat békén kell hagyni, fulladjanak a saját posványukba.

Az állatvilágban az ilyeneket felzabálják az oroszlánok.

2013. jún. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindenkiben meglatja legalabb 1 ember a szepet.. :) csak van aki nem ertekeli es emiatt marad egyedul. :/
2013. jún. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az igazit biztos megtalálja így is. Csak az odáig vezető út lenne kellemesebb, ha nem picsognának folyamatosan.
2013. jún. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem nem sikerült eddig tavaly március óta csak 8 csajjal alakult valami de 1,5 hónapnál egyik kapcsolatom se bírt többet...
2013. jún. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5-ös mert?
2013. jún. 11. 19:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem össze kéne jönniük az itteni sikertelen síró csajokkal, akik szintén a csúnyaságuk vagy hozzáállásuk miatt nem találnak párt...
2013. jún. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7-es nem rossz ötlet :P :D
2013. jún. 11. 19:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Penelopé, szerintem a való életben senki nem ilyen, csak valahol (nevezetesen itt) ki kell engedni a gőzt.
2013. jún. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kolosszus22 ***** válasza:
Majd megtalálják, max később mondjuk 30 felett, amikor a nők hirtelen leadják az igényüket és észbe kapnak, hogy gyereket kellene szülni, meg kellene állapodni, de nincs elég alfahím mindenkinek! :D
2013. jún. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!