Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkérdezzem tőle, hogy áll a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezzem tőle, hogy áll a házassága?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akivel eggyütt nőttünk fel. 8 év van köztünk, én lány vagyok,ő a fiú. Megházasodott 3 éve, van egy kislányuk. Mindig is meghitt kapcsolatunk volt, sokszor beszélgettünk, meg most is beszélünk, szinte napi szinten. Amiről tud a felesége is. Most viszont megijedtem. Én beleszerettem, de nem valottam be neki, tudom hogy nem lesz/lehet köztünk semmi, de mégis jó nekem ez így, hogy szerethetem. Ő is szeret. Mindig elmondtuk egymásnak, mikor nem volt még nős és mikor megházasodott akkor is. Lehet ez kivülállóként furcsa, de mi fontosnak tartottuk egymásnak ezt elmondani. Egy ideje folyton arról beszél, hogy ha nem lenne nős, akkor mi biztos egy pár lennénk. Megnézett magának, úgy mint egy nőt, megdícsérte a fenekem, folyton mondja hogy szép vagyok ( soha nem hiszem el neki, és erre még jobban mondja, be is akarja bizonyítani) Felkerült a szex. Megjegyezte, hogy az ágyban is nagyon illenénk egymáshoz ( nem tudom miből gondolja). Megkérdezte, hogy ha más körülmények lennének, ha nem lenne felesége, akkor szeretném-e h ő legyen a párom, odaadnám-e neki a szüzességemet. Erre én azt mondtam, hogy igen.... Egyszer elejtett egy olyan mondatot is, hogy mennyire kíván.....Ez most miért van? Megromlott a kapcsolata a feleségével? Én ezt megkérdezhetem tőle? Nem lenne tolakodás? Tudom hogy nekem is vissza kellene fognom magam, és nem adni a lovat alá, de nehéz mert én szeretem....de mindig mondom, hogy nem szép, hogy mi ilyenekről beszélünk, nekem nem esne jól, ha az én férjem ilyet csinálna. De ő a végsőkig állítja, hogy ebben nincs semmi rossz. És hogy ne féljek, mert úgysem fogunk soha semmi rosszat csinálni.


Szóval akkor rákérdezhetek, hogy nincs-e valami baj a kapcsolatukkal? Mármint, hogy szextéren? Szerintetek miért beszél folyton erről?


2013. jún. 11. 18:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

kedves kérdező! maradjunk annyiban ha naponta beszélgettek, sajnos ezt értétek el, hogy amíg veled dumált, az otthoniakkal nem foglalkozott,

nem tudom hány éves vagy, de elég naiv, amikor jött szeretitek egymást elég kitolás volt a feleségével, mert így teljesen le is amortizáljátok a kapcsolatot ill már le is van, hát innen azt csinálsz amit akarsz, minél jobban belemászol, annál rosszabb, egyszer is mondtad neki, hogy foglalkozzon a családjával? a gépezés szarrá teszi a kapcsolatokat, itt is ez van

szóval tényleg mindegy mit teszel, ez az én véleményem N

2013. jún. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos, hogy megromlott a házassága. Lehet, hogy egyszerűen ilyen. El tudna még téged is viselni néhanapján az asszony mellett ínyencségként.
2013. jún. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Vagy talán sose működött a házassága.
2013. jún. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

10-es nagyon jól írja, FELEJTSD EL, hogy valaha is igazából egy pár lehettek. Igen, lehet, hogy gond van a házasságában, mindegyikben lehet, de azt ne hidd, hogy elválik és majd te leszel a nagy Ő. Az biztos, hogy meg akar dönteni, csak annyira fiatal és tapasztalatlan vagy, hogy nem mer ajtóstul rontani a házba, ezért kérdezősködik.

Nem vagyok egy erénycsősz, de ez egy szemétláda. Azt is többe nézem, aki nyílt lapokkal létesít egy szeretői viszonyt olyannal, aki tud róla, hogy mindig csak második lehet. De egy ilyen naiv lányt elbolondítani és bajba keverni aljasság. A felesége meg biztos hogy látja, érzi, hogy történik valami, csak legfeljebb még nem jött rá, hogy kivel és mi. Szerencséd van, ha nem egy agresszív fúria, mert még meg is járhatod, bár hangsúlyozom, nem téged kellene elővenni, hanem a férjet.

Tudom, hogy nehéz, de próbáld meg megszakítani vele a kapcsolatot. Ha találsz egy olyan fiút, aki független és téged akar, majd meglátod, mennyivel jobb érzés, mint így, bűntudattal meg bizonytalanságban lenni.

Elítélik az emberek az ilyesmit, gondolom ezért írtál ide, de ha van egy bizalmasod, próbálj meg beszélni erről valakivel és ő segíthet a kezdő lökést megadni, hogy kilépj ebből. Férfi és nő között nincs barátság! (Max munkahelyen, ahol azért vagyunk jóban, mert a munkánk összeköt, egész nap együtt vagyunk, nem igazán mi választottuk egymást, ezt dobta a gép. De találkozgatni barátságból egy férfinak és egy nőnek... Ott valami más is van.)

36/N

2013. jún. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!