Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szoktatok gondolni az exre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok gondolni az exre, éreztek sajnálatot hogy elveszett a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Van párkapcsolatom két és fél éve, de rendszeres időközönként eszembe jut az exem, és olyan bús hangulatot kelt bennem. Arra gondolok, Istenem, már három éve nem láttuk egymást..és ez elszomorít. Az hogy volt valaki aki olyan mélyen közel állt hozzám, akivel annyi mindent megéltem, és hogy így történt ahogy történt. Honnan tudja az ember, hogy ezek természetes érzések vagy jelzések önmagam felé, hogy kötnek hozzá érzelmek, melyek felett talán nem kellene átsiklani? Mi jelzi azt az esetet mikor nem a megfelelő ember oldalán vagy, hogy lehet ezt tudni? Érdekelne a ti gondolatmenetetek erről. Hátha okosabb leszek ezzel kapcsolatban.

2013. jún. 12. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
én is arra gondolok max milyen vadul dugtunk mindig :D de egyébként miért érdekelne ?:D és az az előtti? stb...nem tud érdekelni egyik se:S
2013. jún. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen szoktam, egy részről sajnálom, mert én szerettem őt, más részről örülök, mert nem vette ki úgy a részét a kapcsolatból, ahogyan én.
2013. jún. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan érzek, mint az előző válaszoló. Nagyon sokszor eszembe jut, hogy milyen volt vele, miket csináltunk együtt, hogyan néztünk egymásra, stb... Furcsa, hogy akiről X ideig mindent tudtál, hol van, mit csinál, mit gondol, hirtelen már nem találkozol, nagyon ritkán beszélsz vele. Szerintem az érzéseket, főleg ha tényleg mély érzések voltak, nem lehet kitörölni. :/
2013. jún. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam gondolni mindegyikre néha. Amelyik szakitásnak én voltam az oka azt nagyon bánom. Visszaforgatnám az idő kerekét ha lehetne. Sokáig küzdöttem, hogy helyrehozzam a hibáim és megbocsásson de sajnos nem akart visszajönni hozzám. Megtettem a tőlem telhetőt, így nyugodt lelkiismerettel tudtam elengedni. Találja meg a boldogságot, szeresse őt úgy ahogy én szeretem.
2013. jún. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!