Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerencsésnek mondható az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerencsésnek mondható az vagy nem, hogy kimaradtam a csajozásból?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok. Menyasszonyomat még középiskola első osztályában ismertem meg, úgy hogy a padtársam volt, tehát nem ilyen udvarlással és csajozással szedtem fel, hanem barátságból alakult ki szép lassan ez a kapcsolat. Most úgy érezzük majdnem 9 éves kapcsolat után, hogy házasodunk. De belegondoltam, hogy így kimaradtam végülis az élet ezen részéből. Abból ami pl.: itt is megy a GYK párkapcsolati témakörben meg az életben is azaz a csajozásból, ismerkedésből, szakításból és abból hogy több nővel legyek, ugyanis igen, csak vele voltam eddig. Elgondolkoztam ezen, hogy nem lesz ettől kevesebb az életem, ha ezek esetleg kimaradnak. Később lesz-e valami gond, hogy nem éltem ki magam stb. Szerencsés lennék vagy talán mégsem?.......
2013. jún. 13. 00:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nagyon megbánnád,ha elkezdenél csajozni.

Szerencsés vagy :)

2013. jún. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
szerintem szerencsés vagy, nem vesztettél semmit
2013. jún. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerencsés vagy, más keresgél és nem talál magához illő nőt:) de viszont sok tapasztalattal kevesebbet szereztél e miatt
2013. jún. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
semmi gond nem lesz, ha képes leszel használni az eszed és gondolkodni, mielőtt lépsz, ezt kb. 10 év múlva használd, N
2013. jún. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy szerencsés, mert nem nyerheted meg a "mi lenne velem gyakorikérdések nélkül" feliratú pólót. Amit a szerencsés kérdezők között fogunk kisorsolni.
2013. jún. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nekem a tököm tele van a csajozással, barátnőt akarok már xd (aki nem dob ki hamar)

f19

2013. jún. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

az én férjem is hasonló cipőben jár. én voltam az első nő akivel lefeküdt, és már házasok vagyunk. szóval a csajozás, barátnőzés, szakítások, randizások, neki is kimaradtak.


ő azt mondta nekem , hogy szerencsésnek érzi magát, és örül, hogy csak velem lesz élete végéig, mert szeret, és egyébként sem volt az a minden nőt meg*ug fajta. Az igazira várt:) Nem is akarta akárkivel elveszíteni a szüzességét.


Szerintem megvan az oka annak, hogy kikötöttél egy lány mellett, és ne akard eldobni 1-2 esetleges kósza numera miatt, csak mert félsz hogy lemaradsz valamiről.


Mások évekig keresik az igazi társukat, de nem találják meg, vagy, ha igen , rámegy a fiatalságuk, mire meg tudnak állapodni egy hozzájuk illő ember mellett.


Én is jobban örülnék ha elsőre a férjemet ismerem meg 19 évesen, és nem kellett volna 5 évig kínlódnom a pocsék randikkal, és fájdalmas szakításokkal, mire végre rátalálok 24 éves koromban.


27/N

2013. jún. 13. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
előző véleményére azért tíz v múlva is kíváncsi lennék :) de ne értsétek félre, nem vagyok rosszindulatú v ilyesmi, csak kevésnek érzem az eltelt időt
2013. jún. 13. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
En mar dobtam ezert olyant aki szeretett. Es oszinten megmondva megbantam. Ha jol erzed magad valakivel es jo minden akkor celba ertel. A tobbiek akik csajoztak azok kerestek mind vegig egy olyant akit te mar megtalaltal. Lehet, hogy utkozben tapasztalatokat szereztek es konnyebben kezelnek majd problemakat. De szerintem ne sajnald, hogy a szerencsesebbek kozott voltal.
2013. jún. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kolosszus22 ***** válasza:

Nehéz kérdés, mert a kalandozásnak megvan a maga izgalma, élvezete. Ugyanakkor végső soron a csajozás végcélja, hogy a sok közül megtaláljuk az igazit. A leírásod alapján neked ez nagyon gyorsan sikerült, tehát gyorsan célt értél. Összességében szerencsés vagy, szerintem szarul járnál ha most kezdenél el csajozni, mikor már megvan az igazi.

26F

2013. jún. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!