Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerencsésnek mondható az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerencsésnek mondható az vagy nem, hogy kimaradtam a csajozásból?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok. Menyasszonyomat még középiskola első osztályában ismertem meg, úgy hogy a padtársam volt, tehát nem ilyen udvarlással és csajozással szedtem fel, hanem barátságból alakult ki szép lassan ez a kapcsolat. Most úgy érezzük majdnem 9 éves kapcsolat után, hogy házasodunk. De belegondoltam, hogy így kimaradtam végülis az élet ezen részéből. Abból ami pl.: itt is megy a GYK párkapcsolati témakörben meg az életben is azaz a csajozásból, ismerkedésből, szakításból és abból hogy több nővel legyek, ugyanis igen, csak vele voltam eddig. Elgondolkoztam ezen, hogy nem lesz ettől kevesebb az életem, ha ezek esetleg kimaradnak. Később lesz-e valami gond, hogy nem éltem ki magam stb. Szerencsés lennék vagy talán mégsem?.......
2013. jún. 13. 00:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ha most kezdenél el csajozni akkor meg különben is az történne hogy nem lenne sikered :D mivel semmi tapasztalatod hogy kell nőt felszedni :D

f19

2013. jún. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Abszolút szerencsés vagy,főleg hogy a mai nők többségét az anyagiakon kívül más nem érdekli, úgyhogy feleannyit nem érnek mint amennyit bajlódni kell velük.

Nekem pl. abszolút nem célom megtalálni az "igazit", már megszoktam hogy mindig egyedül vagyok :)

2013. jún. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!