Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ex lehordása szakítás után....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex lehordása szakítás után. Ti megteszitek? Miért? Vagy miért nem?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy ha szakítasz, akkor hogy beszélsz a volt párodról. Persze nem mind1 a szakítás oka, de úgy általánosságba véve gondoltam.


Én valahogy sosem tudnám lehordani, mindig tisztelettel beszélek róla, pedig olyan dolgokat tett, amiért megtehetném, de akkor úgy érezném szembeköpöm mindenazt a jót, és mindenazt az időt, amit vele töltöttem. Nekem így lesüllyedni, túl alpári.


2013. jún. 13. 12:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

alapvetően én is ilyen vagyok, de ez nem működik mindenkinél... az utolsó csajom pl teljesen dilis volt :S egy hét alatt kétszer dobott ki és könyörögte vissza magát

ilyenkor azért kicsit máshogy látom a dolgot

2013. jún. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szakítás előtt soha nem mondtam róla rosszat, mert úgy gondoltam, h egymás között lerendezzük a dolgokat.


Szakítás után annyit mondtam róla pár ismerősnek, hogy szerintem furcsán kötődik az emberekhez. Eneél több rosszat minek mondjak?

2013. jún. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én sosem mondtam rá semmi rosszat. Pedig ő szakított velem. De mi alapból nem haraggal váltunk el, csak nem működött, elhidegültünk. Jó ember, kívánom neki, hogy boldog legyen. Ennyi.

21 l

2013. jún. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Azért kérdezem, mert egy csomó olyan mostmár volt párocskát látok, akik így szeretlek, úgy szeretlek, aztán szakítás után meg hülye k*rva, b*zi, k*cs*g és ehhez hasonlóakkal illetik egymást. És nem csak kis tizenéves porbafingók, hanem tényleg elvileg érett felnőttek is, nemtől függetlenül.


Ez számomra olyan gusztustalan.

2013. jún. 13. 13:02
 5/12 anonim ***** válasza:
Elhordom mindenféle kö.csögnek. Ez csak természetes,azok után amit ő tett velem.
2013. jún. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem szoktam róla beszélni, mert nem foglalkozom vele, pedig sok időt töltöttem vele, N
2013. jún. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem voltam ilyen kedves. Én mondtam róla utána szépeket. Végeredményben jobban már magamra haragszom, hogy nem hagytam ott előbb. Már bánom, hogy nem mondtam el neki hogy milyen ember is volt ő velem, miért is vetettem véget az egésznek. Magát ő sosem vette észre, meg ki is használta a kedvességemet mindig meg azt hogy én szeretem. Nem hiszem, hogy megérdemelte volna, hogy ki ne ejtsem a számon, hogy egy köcsög volt.
2013. jún. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Azoktól a válaszolóktól kérdezném, akik alkalmazzák a lehordás módszerét..nem érzitek ezt az elmúlt x idő (ki mennyit töltött a másikkal) megcsúfolásának? Hisz gondolm voltak jó pillanataitok és nem csak rossz volt, mert akkor nem is járatatok volna..


Köszönöm a válaszokat! :)

2013. jún. 13. 13:14
 9/12 anonim ***** válasza:

Én nem tartozok az útobb megszólítottak közé.

Szerintem a kapcsolat egy önként vállalt 'adok', és önként vállalt 'kapok'.


Feltéve, hogy nem valami komoly, megcsalásról, fizikai bűntettről, hasonlóról van szó ami véget vet:

A végeredményben panaszos, másikat pocskondiázó fél is önként vállalta az egészet a szakítás pillanatáig - bárki is szakított - , tehát ha addig nem volt neki akkora probléma, hogy szakítson, akkor utána hogy formál jogot arra, hogy mégis számlát nyújtson be bizonyos rossz emlékekről, figyelmen kívül hagyva, hogy egyáltalán volt-e jó (pedig általában van az is, de az utólag valahogy értéket veszt a rosszhoz képest??)


Ha az elégedetlenkedő jut szakításra, az ugyancsak nem szelektív a jó élményekre, az ő érdeke se az, hogy csak a jót szakítsuk meg, kihangsúlyozva a rosszat.

2013. jún. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én is így voltam vele. egy rossz szavam sem volt róla, amíg meg nem hallottam mi megy a hátam mögött. már ott tartok hogy nem értem hogy tudtam szeretni éveken keresztül, mert ezek szerint ennyire sem ismertem...
2013. jún. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!