Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a lány akit szeretek?

Figyelt kérdés
Nem volt minden zökkenőmentes mostanában, egy kicsi időre szakítottunk is, most egész jól megvagyunk. Amikor kettesben vagyunk akkor minden jól működik, de amikor hazamegy vagy még messzebbre vidékre, akkor engem teljesen elfelejt. Aztán ha találkozunk minden egész jól működik. Mondjuk az kicsit furcsa, hogy nem mondja, hogy szeretlek a szakítás előtt mindig mondta. Az egész dologban a legbosszantóbb, hogy ugye elvileg egy pár vagyunk és együtt vagyunk, erre mondtam, hogy akkor együtt és, hogy lesz-e a barátnőm? Erre azt mondta, hogy nem tudja. Általában mindenre ezt mondja: "nem tudom". De olyan dolgokra is, hogy szeretsz? Mit gondolsz a kapcsolatunkról? Megpróbálod velem? Mit érzel? Szerintetek ez így normális? Köszönöm a válaszokat. Én 20/F a barátnőm 17/L.

2013. jún. 12. 14:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Nem szerelmes beled sajna.
2013. jún. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De szerinted van esély, hogy felélesszem a szerelmet? Vagy mégis, hogyan? Mert, ha nem hagyott el az jelent valamit nem?
2013. jún. 12. 15:26
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem szabad hagyni, hogy tonkre menjen az eleted. Ilyenkor kell szakitani, elkell felejteni, kell keresni olyant akivel normalisan mukodik, legalabbis neked megfeleloen. Ne szivasd magad. Hamar elfelejted meglatod. Jon a kovetkezo.
2013. jún. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És, ha szeretem? :) :/
2013. jún. 12. 21:00
 5/14 A kérdező kommentje:
Amúgy a nem semmi az az, hogy az érettségim is beáldoztam érte...úristen..:( De szeret(t)em...
2013. jún. 12. 21:53
 6/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem szeret ez a lány....és még nagyon fiatal...talán arra van ez a sok nem tudom válasz...én hasonlóan jártam mint te...el kell engedni bármennyire is fáj...semmi értelme azt kergetni, aki nem szeret igazán :/ ha majd kívülről és higgadtan, objektíven látod a kapcsolatotokat (ami nem most lesz még...)akkor másképp fogod látni az ő viselkedését és a tiédet is...egyébként arra h szeretsz-e nincs olyan válasz h nem tudom...azt érezni kell legbelül (hozzáteszem én uezt megkaptam amikor megkérdeztem az én volt páromtól -.-") Ő is 17 volt akkor mikor ezt mondta...hát én minden jót kívánok Neked és remélem rájössz, hogy ennek semmi értelme....csak magadat hitegeted meg kínzod..szépen lassan kezdd el elengedni :/ Az érettségiből meg tudsz annyit tanulni, hogy semmi sem biztos az életben....csak magadban bízhatsz, a legbiztosabb pont (jelen esetben a párunk) egy pillanat alatt kicsúszhat alólad és akkor dől minden...éppen ezért kell, hogy legyenek saját céljaid amitől nem tántoríthat el semmilyen más tényező...(a szerelem meg végképp nem, mivel ha a párod szeret akkor támogatni fog mindenben ami a te fejlődésedet szolgálja) sok sikert Neked :) 22/L
2013. jún. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is el kell hogy engedd... ha nem szeret, nem kár érte, ha meg mégis igazán szeret, úgyis visszamegy hozzád..
2013. jún. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az élet nehéz sajna :// de hogy dobtad el az érettségidet érte?? De ez most tényleg kérdés semmi rosszindulat, mert nem értem, hogy abbahagytad a sulit? Vagy nem mentél sehova továbbtanulni??
2013. jún. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sem szerelmes,sőt lehet,hogy valahol vabn egy másik fiú is.Csak talán az még nem biztos ,így addig téged félretesz vész esetére.Ha már azt mondja nem tudja szerelmes -e az nagy baj:/ Mi volt a baj?Miért szakítottatok?Talán annyira megviselte vagy csalódott benned...ez még lehetséges.
2013. jún. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
22/L Huu de jó ilyen értelmes lányokkal összefutni :) Utolsó igazából úgy, hogy vele foglalkoztam inkább ahelyett, hogy tanultam volna. Neem tovább tanultam, de a képességeim szerintem jobb helyre is mehettem volna. Nem csak szerintem.
2013. jún. 14. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!