Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány éves korban elvárás már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korban elvárás már egy fiútól az autó, illetve a lakás?

Figyelt kérdés
2013. jún. 13. 16:51
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

25/L vagyok 2 éve van saját autóm. Használt kis női egérkamion de nekem perfekt! Nem is kéne más. Falun élek így -kövezzetek meg- de nálam szinte elvárás, hogy egy srácnak legyen autója..főleg ha ő is falun él hogy a francba fogunk találkozni? Közvetlen buszjárat persze nincs. Örülünk h a városba be tudunk jutni a napi 3 buszjárattal nemhogy egymás falujába... szóval autó nélkül meg lennénk lőve!!!

Amúgy sok tizenéves suttyónak van már mert "menőcsávók" akarnak lenni. Nekem bőven jó a Trabant is vagy a motor mert nem a pénz és a "státusszimbólum" a lényeg hanem a praktikusság. Saját ház az viszont nem fontos. Én is a szüleimmel élek 25 évesen.

2013. jún. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:

Azért kedves 17-es. Jó, hogy mérnökként jól keresel, de a 7számjegyhez sonka vagy! :D

Max. 6számjegy, az a reális és az is 1-essel kezdődik majd. Esetleg külföldön, de ahhoz sokat kell még neked is és nekem is az asztalra pakolni itthon.

És ezt gépészmérnökit végzett projectvezető mondja egy olyan multi cégnél, ami a 3-ik legnagyobb a világon.


Amúgy nem elvárás. Nekem sincs autóm, habár motorom van, de az is 10éves. Inkább rakok félre és veszek majd lakást. Amúgy is a legtöbbször lesajnálom azokat a nyomikat, akik autóval csajoznak. Ezek a legtöbb esetben tanulatlan suttyók apa pénzvel. (tisztelet a kivételnek)


Meg autóval a hülye is tud csajozni, na de ha összejön, akkor vagy igaza faxa gyerek. :)

2013. jún. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
Ugy vagyok vele hajtanék én is feljebb de pokoli nehéz a mai MAgyarországon én inkább beérem kevesebbel de becsületem tisztességem megmaradjon. Nem szeretnék mutyizásból dőzsölni a tiszta lelkiismeret nekem többet ér. Tudom, eltapossák az az ilyen embereket mert ember embernek farkasa de én nem fogok másokon taposni inkább maradok lent.
2013. jún. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
#18 Akkor elmondanád, hogy a te fantasztikus bátyád hogy termelte ki ezt a rengeteg pénzt ilyen rövid úton? Csak tanulni akarok. CIMBORÁM.
2013. jún. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
Utolsó ez nem így egy programozó/tesztelő nehogy már csak 100-at kapjon ott rugnám fel azt aki ennyit akarna adni nekem már most sokkal többet fizetnek,jó nem is 8 órát dolgozok van hogy 10-n felett és egy csomó plusz melót is bevállalok igen lehet nyalok de meg van a cél és mint a ló go előre ha kell feladok minden programot csak legyen meg a 7 számjegy. :))))
2013. jún. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

22-es vagyok.

És előre jelzem az alulra taposás, felülre nyalás a tipikus útja a bukásnak. Tuti fix bukás lesz a vége. :)

Akiket letaposol, vagy letúrsz, azok később alattad lesznek. Ergo rájuk kell számítani és velük kell dolgozni.


Szerintetek számíthattok azokra az emberekre később? Na látod, hogy nem kell taposni és nyalni, csak mindenkit tisztelni és optimistán hozzáállni és nem kibújni a meló elől....

2013. jún. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
Ez 22-esnek ment
2013. jún. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

" #18 Akkor elmondanád, hogy a te fantasztikus bátyád hogy termelte ki ezt a rengeteg pénzt ilyen rövid úton? Csak tanulni akarok. CIMBORÁM."


Gusztustalan hangnemben kérdezed, így nem kapsz választ. Dolgozott tisztességesen, ennyi.

Kajak remélem, hogy neked soha nem lesz egy filléred sem. Megérdemled a rosszindulatodért.

2013. jún. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

#28


Kamu az egész sztorid. Nincs is bátyád, vagy ha van a McDonaldsban ácsorog. Kamuzni itt meg mindent lehet.


Nagybátyám milliárdos, nagyanyámé a fél alföld, 38 centis farkam van, 12 audim, 50 mercim meg 3 rojszrojsz. Nesze ellenőrizd úgysem lehet.


Na pont így lett "tisztességesen" gazdag a bátyád. Ha gazdag is tuti van ott valami vaj a füle mögött.

2013. jún. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

Igy van 26-os nem eltaposni kell hanem több és több területet felölelni és segíteni másikat.

Én nekem ha szólnak este 7-kor hogy légyszi ezt meg ezt még csináld meg akkor simán ha kell éjfélig nyomom tovább, nyalást erre értettem sokak szerint ez az.

2013. jún. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!