Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg egy selejt vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg egy selejt vagyok, ahogy érzem lassan minden nap, egyre nyomasztóbban?

Figyelt kérdés

Pár hónap és 21 éves leszek, eddig egyetlen normális kapcsolatom se volt, ez egyetlen 3 napig tartott,utána szakítottam. Nem sok lehetőségem lett volna, de azt a keveset is elutasítottam, mert nem voltam szerelmes. Legutóbb viszont utólag megbántam ezt, és most már szeretem őt nagyon, de már nincs esélyem nála, szerelmes másba.

Lassan kezdek ezzel megbékélni, viszont mást sem tudok találni, félénk vagyok nagyon, olyan iskolába járok, ahol kevés a fiú, bulizni se szeretek. Túl zárkózott vagyok, félek egyedül maradok. Miért vagyok ilyen szerencsétlen?


2013. jún. 13. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Legalább mi szerencsétlenek tartsunk össze! 21F
2013. jún. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Drukkolok.
2013. jún. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most megölelgetnélek és megpuszilgatnálak te édi-bédi kicsilány. :) A hiba mint most is az ön készülékében van. :) A gondolkodásod rossz. Ha a jelentkezők számát lekorlátozod 3-ra akkor sanszos hogy eredménytelen leszel.

Regelj a Love.hu-ra és tegyél fel pár jó képet. Hamar jönni fognak a jelentkezők.

Csak bátorítsd őket. Írd ki hogy félénkek és bizonytalanok is írjanak! Vagy hogy aki ide téved hagyjon üzit. Írhatsz ki kérdőívet is. Szerinted hogy nézek ki, milyen lehetek mint beszélgetőtárs, járnál-e velem stb. Csak adj bátorítást és nem kell elmenned dizsibe csak a randikra. :)

30F

2013. jún. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!