Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők leginkább azért akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők leginkább azért akarnak párt maguknak, hogy nőnek érezhessék magukat?

Figyelt kérdés
Szinte úgy látom ez a legfontosabb mai nőknek, hogy nők lehessenek a párjuk mellett. És talán pont éppen emiatt sikertelenek a csúnya, alacsony, nagyon vékony, határozatlan, önbizalomhiányos stb pasik. Ha a nőknek nem ez lenne a fontos, hanem az érzelem, szeretet stb, akkor ezeknek a pasiknak is sikere lenne a nőknél. Szóval az egész kapcsolatnál a legfontosabb a nő nemiség megélés és az ösztönösség.
2013. jún. 14. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Legyen pénzed.
2013. jún. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem,én azért,mert iszonyúan tudok szeretni és ha szeretek,akkor bármit megteszek a másikért.Szeretem ha szeretnek és az is ha én tudok szeretni.Bár ez én vagyok.
2013. jún. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2- kivételes lány, sajnos nagyon kevés van belőled :(
2013. jún. 14. 14:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Megjártam én ezzel,sajnos.Egy pasim volt eddig,nem tagadom,de az olyan is volt.1.5 évig voltam vele együtt,de nem becsült meg,soha nem dicsért meg,alig mondott nekem valami szépet,a vége felé nem éreztem,hogy szeretne.Kb. haveri szinten viselkedett velem.Ugye,mint írtam is,nekem első szerelmem volt és a lila köd meg minden megvolt.Nagyon-nagyon szerettem ezek ellenére is,ha beteg volt ápoltam,szerettem,foglalkoztam vele,minden beleadtam a kapcsolatba,ő cserébe hazudott nekem.(nem csalt meg.) Abban,hogy jár dolgozni,miközben nem.Állandóan kockult,meg döglött otthon.(Hozzáteszem,hogy szeptemberben/tavaly/ mentünk szét,de a mai napig ugyanezt csinálja.) Tudom,mert húgával néha beszélek.Szóval ez sem annyira jó.

19/L

2013. jún. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy normális nő a szerelem érzéséért akar párt, hogy szerethessen és őt is szeressék, vagyis kölcsönösen. A nőiség érzése ennek csak egy része.
2013. jún. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem érzi nőnek magát a nő, akkor nem lesz igazi a kapcsolat. Féltékeny lesz, és a megfelelni akarás fog nap mint nap lejátszódni benne. Amikor végre boldog, érzi, hogy szeretik, és hogy fontos szerepe van a férfi életében nőként, akkor megnyugszik, és az érzelmek kerülnek a középpontba.

Nálam ez így megy.

2013. jún. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!