Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szokhatnék le arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szokhatnék le arról hogy a férjem mellett ne tartsak fiatalabb srácokat szeretőnek?

Figyelt kérdés

A férjem már eléggé lapos szex terén.Viszont én a szex megszállotja vagyok,csinos vagyok és jól nézek ki ez tudom magamról.A fiatalabb férfiak,srácok oda vannak értem.A férjem jelét sem mutatja...így erre kényszerültem,bár tudom ez így nem normális és nem mehet a végletekig.


36/N


2013. jún. 14. 20:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem igazán tudsz leszokni,a fiatal férfiak állandóan fognak neked kelleni önigazolásnak,hogy még mindig jó nő vagy.Pedig a mai világban egy 36 éves nő,még egész fiatalnak számít és ha már most ez van..

Szerintem,aki ilyen típus annál ez egyre rosszabb lesz...

2013. jún. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
gusztustalan öncélú liba. beszélnéd meg inkább a férjeddel, hogy szeretnéd feldobni a szexuális életeteket, vennél valami kis játékot, szerepjátékoznátok, nem agyba-főbe csalnád. pfej.
2013. jún. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Melyik részéről akarsz leszokni?

Ha csak a fiatalról, akkor van ötletem

36f

2013. nov. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem azért kellesz a fiataloknak, mert jó nő vagy, hanem azért, mert ingyen k.rva, ennyi
máj. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!