Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondanátok meg a barátnőtöknek (24 éves), hogy fogyókúráznia kell?

Figyelt kérdés
Nem akarom megbántani, megsérteni semmivel sem, semmi pénzért, szóval finoman hogyan tudnám rávezetni, hogy kezdjen el fogyózni? Ti mit mondanátok?
2013. máj. 25. 08:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk elmehetnétek együtt sportolni :)
2013. máj. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
az a helyzet, hogy ez hálátlan dolog, de a képébe lehet vágni, csak éppenséggel az időzítés a fontos. ne úgy beszélj vele, mint aki szakítani akar vele (drágám most valamit el akarok mondani neked...) de ne is bagatelizáld el (ne kocsmában a haveri társaságban mondd, hogy neki van egy kis husija) mondd meg neki normálisan, hogy figyi, nem akarsz lefogyni? te nem szereted a molett nőket...
2013. máj. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én leülnék vele beszélgetni. Megkérdezném, hogy jól érzi-e magát a bőrében. Ha a válasz igen, akkor hagynám a további firtatózást.


Mert az ilyen helyzettel nagyon mit nem lehet kezdeni. A legfontosabb, hogy neki is el kell jutni arra a szintre amikor már őt is zavarja. Amíg nem érzi úgy, hogy neki szüksége van változtatnia bármin is, addig max csak sértődés és sírás/depresszió lesz belőle.

2013. máj. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A megfogalmazás a lényeg. Máshogy hat, ha azt mondod neki, hogy sportolnia kéne vagy ha azt, hogy le kéne fogynia.
2013. máj. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Nem mondanám, hogy fogyózzon, mivel én nem akarnék rosszat a barátnőmnek.

Azt viszont elmondanám, hogy egészségesen kellene táplálkoznia és sportolhatna is.

2013. máj. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Menjetek együtt sportolni, főzzetek együtt diétás kajákat.

Nekem pedig úgy jelezte a párom finoman, mikor felszedtem egy kicsit, hogy megfogdosta az alakulóban lévő úszógumikat, és mondta, hogy micsoda kis husikák lettek itt. De ezt inkább ilyen aranyosan, viccesen. Mivel engem is zavart, így vettem a lapot, és hajrá torna.

2013. máj. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hú nagyon köszönöm a hasznos válaszokat, már ki is találtam valamit. :)
2013. máj. 25. 08:24
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

Alapvetően a fogyással az a probléma, hogy akinek fingja nincs a dolgokról azt hiszi salátán kell élnie, meg futnia naponta 2 órát.

Holott egyszerűen csak kalória deficit kell hozzá és megfelelő testmozgás. Ehetsz húst hússal is, ha figyelsz rá, hogy kevesebb kalóriát vigyél be egy nap, mint amit elhasználsz.

Csak sportolni kellene egy kicsit, meg odafigyelni, hogy mit eszel.

2013. máj. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
holnap gyereknap. lepd meg egy norbi dvd-vel.
2013. máj. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
31%
Figyelj Drágám, nem akarlak megbántani, kérlek ne vedd sértésnek amit mondok, csak pozitív kritikának, de azt kell hogy mondjam, hogy olyan kövér vagy mint egy disznó.
2013. máj. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!