Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viewlesshelper kérdése:

Ez most komoly? :o

Figyelt kérdés
18 vagyok, a barátom is. Tegnap azzal a gondolattal játszadozott, hogy mi lenne ha kapnék tőle egy gyűrűt és egy kérdést:"Hozzám jössz?" Ezen én kicsit kiakadtam, mivel 1 hete vagyunk együtt és én ezt még 1 év után is korainak tartanám. Azt mondja szeret, de nem tudom hogy ez 1 hét után hogy lehetséges. Azt mondta nem tudná elviselni, ha nemet mondanék, mert nagyon szeret. Nem akarom megbántani, de ez nagyon nagy hülyeség. Szerintetek mit csináljak?:o
2013. jún. 15. 02:55
 1/8 zoliba' ***** válasza:
90%
mit? Töltöttkáposztát.
2013. jún. 15. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Közöld vele, hogy kicsit vegyen vissza a tempóból :)
2013. jún. 15. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

"Nem akarom megbántani, de ez nagyon nagy hülyeség."



Szerintem ezt neki is így mond meg.

2013. jún. 15. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
Hanyagold a társaságát. Játsz rá arra, hogy megsértődtél.
2013. jún. 15. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
és még az én korosztályomból van több hülye :D
2013. jún. 15. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Mi a probléma? Te magad írtad hogy játszadozott a gondolattal! Te úgy gondolod hogy mielőtt valaki megkéri valakinek a kezét, előtte bejelenti, hogy "Figyi már! Ekkor meg ekkor megkérem majd a kezed, öltözz ki, mert megyünk kajálni, oszt mondjál mán igent!". Egyértelmű hogy egy hét után nem lehet komoly. Szerintem sok más hasonló (csak 18 felett végezhető) dologgal kapcsolatban is hasonló képen fantáziál. Hisz 18 éves kortól megnyílnak a "kapuk", és inkább gondolja át a dolgokat, minthogy ész nélkül belevág mindenbe.
2013. jún. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Ha megkér, egyszerűen mondj nemet. Ennyi
2013. jún. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit csinálnál? Elmondod, hogy neked ez nagyon korai lenne és kész.
2013. jún. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!