Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem szeretem a barátom, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeretem a barátom, h mondjam el neki? leirom bövebben ->

Figyelt kérdés
Most voltunk hat hónaposak a barátommal, ès most volt ballagás meg minden..de en már 1-2 hete nem szeretem, mert teljesen megváltozott ö is és a kapcsolatunk. Szakítani szeretnék, de egyik barátnöm azt mondta várjam meg h lemenjen az évvége, h ne rontsam el a kedvét se neki se nekem. Viszont közben megtetszett a legjobb barátom..akivel ö is nagyon jó barátságban van. Szerintetek h kéne elmondjam neki ezt az egészet úgy h minél inkább ne fájon neki? Segítsetek, kérlek!
2013. jún. 15. 10:00
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi azokert a betukert amik hosszuak lennenek, de telefonról irtam és itt nincs olyan betü :/
2013. jún. 15. 10:04
 2/6 anonim ***** válasza:
van ilyen az életbe
2013. jún. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Leülsz vele beszélgetni, h te már nem érze úgy mint azelőtt és senkitsem akarsz becapni azzal, h együtt maradtok! De azt ne mondd el neki, h tetszik neked valaki, mert rögtön arra fog gondolni, h miatta szakítasz..
2013. jún. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát,nem vagytok vének,sőt...Majd találtok mást.
2013. jún. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Őszintén mond el neki,hogy már nem érzel iránta úgy, ahogy régebben.Azt ne várd meg,hogy még kényelmetlenebb legyen az egész, és hogy tettesd azt ami nincs. Ülj le vele és mond el neki ténylegesen úgy ahogy érzed.Megbeszélitek és ha tényleg szeret téged akkor megfogja érteni.
2013. jún. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. jún. 15. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!