Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, még mindig szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, még mindig szeretem, de nem tudom ő mit érez. Mit tegyek? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel már majdnem két éve beszélek, 1x majdnem összejöttünk, de visszautasítottam, mert úgy éreztem, nem ismerjük még eléggé egymást.Már bánom, hogy nemet mondtam neki, azóta voltak kisebb vitáink, de még mindig beszélünk. Nem tudom, hogy mit érez, mert még régebben mondta, hogy már nem kellek neki. De a szemében nem ezt láttam..

Néha úgy érzem, hogy nem kell, aztán rájövök, hogy nélküle nem érek semmit. Miért van ez, hogy nem tudok dönteni?:| (Külsőre nem igazán jön be, de ennek ellenére is megfogott benne valami.)

Szóval szerintetek elmondjam neki, hogy mit érzek, vagy mit tegyek? Mert ő tuti hogy nem fog lépni, még akkor sem, ha szeret, mert elég félénk srác.


Segítsetek, bármilyen tanácsot elfogadok!

Negatív kommentekkel, illetve beszólásokkal kíméljetek!

16/L


2013. jan. 26. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ítj rá ,hogy kedveled,és hogy ne legyen fèlémk ,mert azzal csak hátráltatjátok a egymás iránti érzelmeket! :)

19f

2013. jan. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy direkt bunkó lenne, mert nehezen fogadja el, hogy egyszer visszautasítottam. :|
2013. jan. 26. 17:25
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem veszíthetsz vele semmit.Mert ha nem próbálod meg akkor meg azon fogsz mérgelődni ,hogy ,,miért nem próbáltam meg.."
2013. jan. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ebben teljesen egyetértek! Csak még kell hozzá egy kis bátorság :)
2013. jan. 26. 17:34
 5/12 anonim ***** válasza:
Igazat megvallva nekem is tetszik egy lány,ilyet még nem éreztem senki iránt,tegnap szereztem meg a tel.számát,gondoltam holnap írok neki délután de félek énis , hogy mit fog visszaírni...Nagyon sokat gondolok rá! 16 éves lessz márciusba.
2013. jan. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én is félénk vagyok, és nagyon félek, hogy már nem szeret.. És utána már nem igazán mernék a szemébe nézni, ha nemet mondana :|
2013. jan. 26. 17:37
 7/12 anonim ***** válasza:

Te egy rendes csajnak tűnsz ! :)

Amikor visszautasítottad akkor még nem voltál felkészülve egy kapcsolatra.

2013. jan. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Így van, nem éreztem azt, hogy készen állok és működne.

De így utólag már bánom kicsit, hogy nemet mondtam. :|

2013. jan. 26. 17:47
 9/12 anonim ***** válasza:
Hol laksz? :)
2013. jan. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Lajosmizsén, miért?:)
2013. jan. 26. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!