Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a pasiknál? Emberfüggő?

Figyelt kérdés
A barátomat izgatja a csoportos szex, ahol a partnerek cserélgetik egymás közt a szexben. Azt mondja ez csak szex, attol még engem szeret.Tegnap kérdeztem, ha játszanánk a Sex Hunter társassal amit általában négyen szoktak játszani, te hagynád hogy mással csókolózzak vagy más tegye be a fenekembe, stb ...(kérdőjel) !!Azt mondta igen. Mert engem nagyon zavarna ha ő épp olyan feladatot kapna, hogy egy másik lányt kéne simogatni és hasonlók. Szerinte ezek nélkül unalmas a játék. Lehet hogy csak játék, és a pasiknak a szex az CSAK szex, de a nők máshogy gondolják, legalább is én igen. Nem is beszélve a nemi úton terjedő betegségekről.. Szerintem ez nem jó " játék". És az én lelkivilágomnak sem. (L/20), (F/30)

2013. jún. 15. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:

emberfüggő,általában nem ilyenek

ő ilyen

2013. jún. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem, mindenki elfogadja, hogy a pasik nagy része tényleg csak szexet lát a csak szexben. Emiatt nem is kell haragudni rá. DE a párod viszont figyelemmel lehetne arra, hogy te nem így gondolod. Mivel ez neked nem így működik, nem kellene ezzel húznia téged. Nem csak magára kellene gondolnia. Sőt. A kapcsolat arról szól, hogy azt csináljátok, amit mindkét fél akar.
2013. jún. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem-és ez a saját,egyéni véleményem- a pasid nem szeret igazán.

Ha valakit szeretek,nem engedném soha,hogy más hozzá érjen.

Az én szememben a pasid egy undorító féreg...De nem nekem kell megfelelnie.

Ja,és én is pasi vagyok,de mindig is társítok a szexhez érzelmet.

2013. jún. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mi is beszélgettünk erről a párommal hogy kipróbálnám-e még valakivel hármasban.. de arra jutottunk hogy egyikőnk se tudná elviselni hogy valaki más hozzá vagy hozzám érjen. szóval lehet igazuk van az előttem szólóknak és nem szeret igazán. az egy dolog hogy valaki azt mondja szeret. ha szeretne nem hangoztatná ennyire hogy ez csak szex szex.. én elgondolkodnék :) de persze mi nem ismerjük tehát nem tudhatjuk biztosra :)
2013. jún. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Mi is gondolkodunk azon, hogy nyitunk és beveszünk még valakit/valakiket. Szeretjük a szex huntert mi is.

szerintem megbeszélés és temperamentum kérdése kinél mi fér bele. Szóval szerintem nem gáz a pasi.

2013. jún. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez érdekes..ha kiderülne, hogy megcsalt valakivel, akkor csak rándítana egyet a vállán, hogy "Jajj, most mi bajod van, ez csak szex volt?!"

Különbözőek vagyunk, de nekem ez nagyon nem fér bele...

2013. jún. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 z. f. válasza:
Dobd a pi*ba a srácot, nyilvánvaló hogy nem illetek össze.
2013. jún. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!