Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen külsővel nem sok esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen külsővel nem sok esélyem van a pasiknál ugye?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 18:31
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
2013. máj. 5. 18:31
 2/28 anonim ***** válasza:
szerintem nincs rossz alakod.
2013. máj. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
nincs ezzel semmi gond N
2013. máj. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
51%
Le fognak pontozni, de fiatal korod ellenére elég husis vagy. Mi lesz, ha anyuka leszel? Konditerembe kéne menned és kicsit rágyúrni.
2013. máj. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
De van, ismerek egy csajt akit már 20an megdugtak, és most van egy csávója már 1 éve :D full ugyan ez az alak :D
2013. máj. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Én a vékonyabb lányokra bukom, de szerintem sok pasi van akinek bejön ez a testalkat. :) 23/F
2013. máj. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Hát egy diéta meg sport sokat segítene. Én pl nem járnék veled. Szal szerintem érdemes egy teljes életmód váltásnak. Nekem is sikerült szal hajrá!


21/F

2013. máj. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit mozognál, sokkal szebben érvényesülne a homokóra alakod. Egyébként, ha megfelelő ruhákat hordasz, amik kiemelik az előnyös testrészeidet, akkor azzal azért lehet dobni a kinézeten. Amúgy meg, sok pasi szereti a teltebb lányokat, ne abból indulj ki, amit az újságokban látsz.
2013. máj. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

köszönöm a normális válaszokat :) igyekszem beiktatni a mozgást és diétát az életvitelembe...

homokóra??? ezt most komolyan mondod? mert sztem ez 1átalán nem hasonlit a homokórához :(

2013. máj. 5. 18:37
 10/28 anonim ***** válasza:
kedves kérdező hány éves vagy?
2013. máj. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!