Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire vészes az ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vészes az ha egy lány nem most fogat?

Figyelt kérdés

Ismerkedek facebookon egy szép csajszival, megtetszett képek alapján és normálisnak is tűnik, viszont a múltkor felhozódott ez a téma és mondta hogy ő nem szokott fogat mosni, csak rágózik. Nem nagyon mentem bele a dolgokba, mert nem akartam megbántani, de milyenek lehetnek a fogai? Attól még lehet vele jó a csókolózás?

Kedden fogunk találkozni, nem tudom még mi lesz, de ha tetszik akkor meg fogom csókolni. Legalábbis ha nem lesz kellemetlen a szájszaga meg ilyesmik. Van valakinek ilyennel tapasztalata hogy milyen lehet?


2013. jún. 15. 12:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Hát eléggé durva, ha már a szájápolásban is ilyen igénytelen, milyen lehet a többi dologban?
2013. jún. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
a nagyobb gáz itt az hogy ezt elondta
2013. jún. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Képeken nem tűnik igénytelennek, szerintem többet is foglalkozik a külsőjével mint kellene.
2013. jún. 15. 12:51
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nő ha férfi, az, hogy nem most fogat, úgy k.urva gáz, ahogy van.
2013. jún. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Add át a csajt nekem tesó. Ha neked ez gáz akkor majd én foglalkozok a csajjal.
2013. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Rosszabb mintha nem fürödne.
2013. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Hát akkor biztos ez a bibi, csodálkoztam is hogy egy ilyen szép és normális lánynak hogy nincs pasija, de akkor lehet hogy ezért nincs.
2013. jún. 15. 13:04
 8/23 anonim ***** válasza:
Gondold el, a bomló kaja maradék elég elég büdös tud lenni.
2013. jún. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Priviben linkeld a csajt, ha neked nem kell, mert nem mos fogat.
2013. jún. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Majd meglátom ha találkozunk hogy kell-e :D
2013. jún. 15. 13:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!