Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most csak engem zavar? Vagy titeket is zavarna? Még ha később kezdené.

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác,akivel bejövünk egymásnak. Nagyon jófej, jószívű. Más sliba járunk.

Egyik nap egyik barátnőmmel fagyiztunk (osztálytársa), és azt mondta,látta cigizni, SŐT a volt barátnője állítja,hogy 1 nap alatt egy doboz cigit elszívott.

Tudom, ennyi idős korban ez teljesen abnormális, főleg hogy asztmás vagyok. Hagyjam,vagy beszéljek vele? Abbahagyná vajon értem?



2013. jún. 15. 15:54
 1/9 A kérdező kommentje:
13/L
2013. jún. 15. 15:56
 2/9 szamo77db ***** válasza:
100%
Miután még nem is ismeritek egymást, nem jártok együtt, ezt nem lehet megmondani, hogy mit tenne meg érted és mit nem!
2013. jún. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem vagytok együtt így nem mondhatod meg neki h mit tegyen és mit nem...Majd ha járni fogtok akkor esetleg megbeszélhetnéd vele ezt a cigis dolgot, h ha nem is teszi le, de előtted ne cigizzen!
2013. jún. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

napi egy doboz 13 évesen? :O

Ha van egy kis esze, akkor leáll vele...beszélj vele, elképzelhető, hogy a kedvedért leszokik róla vagy legalább a jelenlétedben szünetelteti. De nem ismerem, nem tudom. Erre az az egyetlen mód, hogy rákérdezel.

2013. jún. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, kihagytam, hogy persze ez arra vonatkozik, ha már jártok. Most csak reménykedhetsz hogy tekintettel lesz rád
2013. jún. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Első:lassan 10 éve ismerem,úgyhogy...

második:Tudom,de szinte legjobb barátok vagyunk.

Harmadik:Remélem,nagyon nem szokott rá... :)

lehet h a volt barátnője túloz,mert utálja... :(

2013. jún. 15. 16:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor ha ennyire jóban vagytok, szerintem nyugodtan rákérdezhetsz, hogy hallottad, hogy cigizik és hogy mennyit szív el egy nap...de ne mint számonkérést, csak beszélgess vele. Hátha megtudod, hogy mennyire komoly nála ez a dolog.
2013. jún. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, esetleg "haverilag" elmehetnétek együtt vagy pár emberrel valahova...és ha ráakar gyújtani melletted, kérd meg, hogy ne tegye mert asztmás vagy és fullaszt. Kíváncsi vagyok, mit lép.
2013. jún. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 szamo77db ***** válasza:
Kórházban voltam és a kórtermünkben volt egy pasi, aki napi 100-at (százat) szívott! Éjjel is felkelt és kiment a társalgóba rágyújtani. Persze, az ajtókilincset nem ismerte, hanem bummm, be maga után az ajtót! Nem volt nyugtunk tőle egész éjjel. Ja, és a karja könyékig barna volt a nikotintól!
2013. jún. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!