Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tanácsot adni? Kétségbe vagyok esve, nagyon fontos!

Figyelt kérdés

Most lennénk lassan 2 évesek a barátommal, eddig is veszekedtünk,de ma nagyon. Tavaly nyáron megalázott interneten, nyilvánosan nem 1x, ellökött, stb.. Ma felpofoztam (mert olyat mondott és tavaly leköpött, most én is őt) Tudom szánalmas dolog, de olyan indulat van bennem, ahogy játszik velem... Azt mondja szeret, félt, stb.. Együtt maradtunk, de azt mondja nem tudja mi lesz velünk, mert megaláztam.. Mindketten sírtunk ma is, szeretjük egymást, de már nem bírjuk.. Szakítani nem akarok, mert úgyis vissza találnánk egymáshoz megint. Szerintetek milyen lenne ha meglepném valami finomsággal, stb? Szereti a csillagokat tanulmányozni, most már jobb idő van, kivinném valahova ahova tiszta az ég. Idén érettségizik, azért is ideges..


18L


2013. jún. 16. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Mostanában nincsen csillaghullás, de egy nem fényszennyezett tisztáson szép lehet az ég. DE! Ha az érettségi miatt ilyen patáriát képes csapni, akkor érdeklődve olvasnám azt a történetet, amikor 5 év múlva valamilyen okból felmondanak neki a munkahelyén. Megráncigál az utcán, mert ideges? Nem hiszem, hogy bármivel tartoznál neki, nemhogy ajándékot tervezel neki...
2013. jún. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül nem tud kimenni a szabad ég alá? Gondolod?
2013. jún. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ott borsodba a putrisoron ahol hasonló indulatos kapcsolatok vannak menj tanácsot kérni :
2013. jún. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

júj,ez azért durva,és mikor ti ezeket csináljátok józanok vagytok egyébként,vagy hogy gondoljátok ezt egyáltalán? Szerinted ennek a kapcsolatnak van értelme?

Hogy a kérdésre is válaszoljak,szerintem ne süss semmit,szimplán kérj bocsánatot,és beszéljétek meg (aztán szakítsatok,most őszintén,kell nektek a megaláztatás?szükségesek van rá?)

2013. jún. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudod miért szánalmas? Mert leköpött egy fiú, és te nem fordultál azonnal sarkon. Ha a saját testvérem csinálna ilyet, szóba sem állnék vele egy évig. Te választhattad volna, hogy otthagyod, amíg még ilyen "finom" keretek között marad, de ha kell a szenvedés, hát rajta. Ennek a kapcsolatnak már rég lőttek, de ha neked jobb a vergődés, próbálkozz.
2013. jún. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 zoliba' ***** válasza:
lepd meg análsexel.
2013. jún. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!