Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikőjüket válasszam?

Figyelt kérdés
A minap álmodtam egy nagyon szép lányról (nem ismerem személyesen csak egy suliba járunk és egy évvel lehet idősebb nálam de amint megláttam NAGYON VONZÓNAK TALÁLTAM (vörös hajú)) de miután felébredtem, egy másik lány jutott azonnal az eszembe (az utóbbi lány is nagyon szép ( már 6-7 éve belezúgtam és őt személyesen is ismerem, engem főleg a személyisége fogott meg). Az utóbbi lányt már megpróbáltam elhívni randira de nagyon elfoglalt... Próbálkozzak be a másik lánynál vagy legyek türelemmel és várjak a régi "szerelmemre"?

2013. máj. 6. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha vársz, abból nem lesz lóf*sz se. Próbálkozz be mindkettőnél, aztán valamelyik csak összejön.
2013. máj. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Úgy kell érteni a végét hogy megvárjam-e míg lesz ideje rám? Hogy érdemes-e megvárni? Vagy ezzel csak le akart-e rázni?

Amikor régebben egy suliba jártunk, ha valami baja volt elmondta nekem, én persze minden tőlem telhetőt megtettem azért hogy segíthessek neki.

2013. máj. 6. 00:38
 3/4 tabaki ***** válasza:

Ha egy lány randizni akar, akkor mindig van szabad ideje...

Mellesleg, ha igazán szerelmes leszel, nemigen fogsz azon sakkozgatni, hogy kit válassz. A mostani helyzetedben próbálhatod fűzni mindkettőt, majd csak kialakul valami.

2013. máj. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha azt mondja, nincs ideje, az azt jelenti, hogy nem akar találkozni. Szóval hajrá a másikhoz.
2013. jún. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!