Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mi az oka annak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi az oka annak hogy inkább nem mondtok semmit és lekezelőek vagytok, minthogy kimondjátok: nem szeretlek, felejts el?

Figyelt kérdés
Persze valószínű nem mindenki ilyen, de a választ lehet tudjátok. Szerelmemmel 3 hónapig imádtuk egymast. erre most egy hete mintha elvágták volna benne az egészet. lekezelő, és hűvös lett. én tobábbra is írok neki, óvatosan kérdezek, erre "!Ez most szemrehányás?" miért nem mondja ki akkor, miert tart kétségek között?
2013. jún. 16. 23:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
na ezt én is szeretném tudni :D
2013. jún. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Sokszor egy lány nem biztos az érzéseiben, és ezért nagy dilemmában van a szakítással kapcsolatban. Lehetséges, hogy megkedvelt egy másik fiút, ezért könnyebb neki dönteni, ha veled lekezelő. Esetleg kreálhat mindenből veszekedést, hogy ezt hozza fel a szakítás mentségeként.
2013. jún. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Elég kegyetlen bánásmód. Azt hiszitek mi férfiak mindent kibirunk? Pedig néha potyognak a könnyeim egy Nő miatt nem szégyenlem.
2013. jún. 17. 04:20
 4/11 anonim ***** válasza:

A te viselkedésed vele szemben nem változott ez a bizonyos 3 hónap vége felé?

"Ez most szemrehányás?" furcsállom kicsit a kérdését. Mivel kapcsolatos kérdéseket tettél fel, mint ez amit kitettél?

Ha szeretne, akkor nem így kérdezne szerintem vissza.:/

2013. jún. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, hogy mi az oka hogy kèt hete semmi "szeretlek, szerelmem, hiányzol"stb ...
2013. jún. 18. 00:37
 6/11 anonim ***** válasza:
Én pl ha nem szeretek valakit , akkor épp azért nem mondom ki neki nyíltam hogy nem , hogy ne bántsam meg .De attól függetlenül nem vagyok lekezelő . Nem mindenki ugyan olyan!
2013. jún. 19. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Velem a pasim volt ilyen, szóval nem csak a nők reszortja sajnos. Én sosem tudnék igy viselkedni vele. Kiszeretett belőled valószinüleg csak nem meri megmondani. Én is hasonló jelekből jöttem erre rá, meg abból, hogy én mondtam szeretlek hiányzol de sosem jött rá válasz. Sőt a szemembe sem mert nézni mert ő nem ezt érezte. De egy szóval sem mondta volna!! És nem csak ő az előző pasim is ugyanez volt. Szóval ez valami járvány... :(

Durva, hogy a nők között is előfordul pedig mi nők sokkal érzelmesebbek verbálisabbak vagyunk ki kéne tudni mondania. Szerintem ha megérett benne a szakitás akkor ki is fogja mondani, csak még nem jött el az ideje. Készülj fel rá, hogy ne érjen váratlanul ez már egy halott kapcsolat. Az a legrosszabb, hogy semmit nem tudsz tenni mivel nincsenek információid nem tudod mi a gond és mit lehetne ellene tenni. Igy gyakorlatilag beleszólásod sincs a dologba hiába akarnád megbeszélni.

2013. jún. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Én még szeretem ès nem adom fel. kèrek egy második eselyt. Hogy lehet egyik napról a másikra kiszeretni nem èrtem.
2013. jún. 20. 01:43
 9/11 A kérdező kommentje:
Megcsalt!!! Csak bevallotta. De miért kellett hetekig kínoznia elōtte?
2013. jún. 23. 03:47
 10/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom. :(

Valószinü azon gondolkozott, elmondja-e és ha igen hogyan..

Nem hiszem, hogy direkt hagyott kétségek közt. Persze ez is megeshet, de ha már ilyen ellenséges veled akkor szerintem jobb is Neked nélküle.

Ez megmagyarázza a hüvös és lekezelő viselkedését. Szakítasz vele?

2013. jún. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!