Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretek emberek közé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretek emberek közé menni, csak ha muszáj. Lehet így egyáltalán párkapcsolatom? 22/F

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 14:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Üdv antiszociális barátom! :D
2013. jún. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ez engem is érdekelne :)

18/f

2013. jún. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Aszociális, nem antiszociális. :D A kettő nem keverendő. :)
2013. jún. 17. 14:36
 4/12 anonim ***** válasza:

háát, én nem viselném ezt el az biztos.

21l

2013. jún. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem hogy elviselnéd-e, hanem hogy egyáltalán lehet párkapcsolatom így?
2013. jún. 17. 14:39
 6/12 anonim ***** válasza:
persze, csak akkor olyan barátnőd lesz, aki ugyanúgy nem jár emberek közzé, de akkor rögtön össze kell költöznötök, és akkor együtt poshadtok meg a házban vagy csak internetes kapcsolatod lesz
2013. jún. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Lehet párkapcsolatod, nekem is van én is ilyen vagyok.Csak max a barátnőd haveri körében hallgatabb leszel.Merthogy megkell tedd érte, hogy részt veszel közös programokon, bármennyire is nincs kedved hozzá:)

És az ,hogy egyáltalán hogy találsz barátnőt így...hát valószínű neten, ha keresgélsz...

2013. jún. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen "poshadnánk" szerintem, csak nekem annyi van, hogy egyedül nem szeretek elmenni sehova, és pechemre nincsenek barátaim se, mert a legtöbbnek vagy munkája, vagy párkapcsolata van, és az köti le az idejüket. Ha lenne 1 barát vagy barátnő akivel eltudnék valahova menni, akkor azzal már szívesen kimozdulnék otthonról, de egyedül...
2013. jún. 17. 14:42
 9/12 anonim ***** válasza:
Hidd el, vannak ilyen lányok (vagy ha nem akkor én dilis vagyok). Szóval nem kizárt, hogy legyen párkapcsolatod. :)
2013. jún. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ezt örömmel hallom, csak mégis fáj, hogy hiába keresek-kutatok, egyszerűen nincs előre lépés. :S Voltak már ismerkedéseim, de az annyiban is maradtak sajna.
2013. jún. 17. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!