Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem vagyok képes elképzelni magam egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mielőtt ezzel jönnétek, egyáltalán nem vagyok leszbikus, aszexuális, vallásos, aszkéta, semmi ilyesmi.


Egyszerűen az a helyzet, hogy úgy érzem momentán,hogy olyan "üresnek" érzem a szívemet, ha a kapcsolatra gondolok. Jó lenne, nyilván, de alkalmi kapcsolatokkal teljesen jól elvagyok momentán.

Hiányzik az, hogy valakihez tartozzak, de valahogy elképzelni nem tudom a helyzetet, hogy én most komolyan, valakivel együtt.

Alapból sem vagyok egy társfüggő alkat, de úgy érzem, egy ideje túl magasra emelkedtek az igényeim... :(

Viszont a szex se olyan így, ami igazán jól esne, hiányzik az érzelmi töltet.


2013. jún. 17. 20:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
ez ugyanaz a kategória mintha fszért rinyálnál vmi lelki dolog:) persze lehet nem! de mivan ha mégis? akkor leírtam mi lesz:)
2013. jún. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!