Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom mások előtt gúnyolódik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mások előtt gúnyolódik velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor társaságban vagyunk, mintha nem is lennénk együtt. Tisztára úgy viselkedik, mint aki szégyell. Haveri szinten kezel társaságban, olyanokat mondd, amivel teljesen megbánt, sokszor sírok is. Szerinte ez csak viccelődés, holott én szeretem a viccet de mindennek van határa. Viccelődjön de úgy hogy ne bántson meg. Mit tegyek? Ha szólok neki emiatt, nekem esik hogy "jajj neked semmit se lehet mondani, te mindenen megsértődsz meg sírsz".

2013. jún. 18. 09:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudasd vele érthetően hogy te nem egy haverja vagy hanem a barátnője akit minden alkalommal megaláz a barátai elött mert menő akar lenni .. szerintem ha még párszor ezt eljátsza veled ne szoj semmit köszönj el a többiektől és menj haza pár napig ne beszélj vele had gondolja át ha szeret képes megérteni és felfogni hogy ez neked milyen rossz ha nem akkor meg nem érdemli meg hogy mindig miatta szenvedj és ne menj társaságba.. Avagy a másik módszer te is tegyél rá megjegyzéseket a barátai elött és mond azt én is csak vicceltem ha érzi neki milyen kellemetlen és kinos mondhatod hogy ugyenezt csinálja veled..
2013. jún. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
magyarazd el neki hogy milyen rosszul esik ez neked. ha nem fejezi be ezt a viselkedest legjobb ha otthagyod mert ha tenyleg szeret akkor odafigyel hogy ne bantson meg
2013. jún. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ezeket mind-mind megtettem, semmi. Ordít velem a telefonba, mindenért engem okol. Ott tartok, hogy öngyilkos leszek mert én mindvégig szerettem, amikor távkapcsolatot tartottunk fent, hűségesen hazavártam, mindenemet feladtam érte. Ennyit kértem, hogy ezt ne tegye, és mégis teszi. Szart se érek neki. Próbáltam szakítani de nem lehet vele. Mindig visszasírja magát. A szüleim közölték, hogy hagyjam őket ki ebből, ők nem kíváncsiak az ilyesmi bajaimra. Nincs kinek elmondjak semmit. Élni akkor meg minek?
2013. jún. 18. 09:26
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom hogy a szüleid nem hallgatnak meg de emiatt és a srác miatt eszedbe ne jusson öngyilkosság tudom most ez az életed nehéz elképzelni a változást de tedd meg szakits vele meg minden kapcsolatot ne hagyd és ne adj alkalmat hogy visszasirja magát fájni fog rossz lesz egy darabig de lekötöd magad elmész diákmunkára vagy szorakozni nyaralni csajokkal valamerre akár uj hobbit keresel és tul leszel rajta a fő hogy ne agyalj rajta és ne hagyd magad neki .. nem fog megváltozni akor ez már bizonyos te megpróbáltad adtál neki ezekszerint több esélyt is nem ment neki fontosabb hogy menő legyen mint az hogy tisztelje azt akit elvileg szeret ... nem éri meg miatta szenvedned ha ennek vége egy idő után sokkal boldogabb leszel találsz jobbat nála hidd el!
2013. jún. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Boldog vagy így?
2013. jún. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

Ha elég nagy vagy egy kapcsolathoz, akkor elég nagynak kell lenned a lezárásához is. Tehát a szüleid jól teszik, hogy nem engedik magukra a te gondjaidat. Feltételezem, hogy már elmondták korábban a véleményüket, de lesöpörted.

Nem írtad le, hogy miket mond. Lehet, hogy te reagálod túl, de ez akkor is azt jelenti, hogy nem vagytok egymáshoz valók. Tehát nem hibást kell keresni, hanem felismerni, hogy nem működik kapcsolatotok.

2013. jún. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A haverja megkérdezte hülyeségből hogy na gyerek mikor lesz? És rám nézett a párom és közölte h "tőle?" ilyen lenézően és szájhuzogatással. Próbáltam lezárni, nem jelentkeztem nála de mindig keresett h jajj ő úgy szeret. Kértem azt is, hogy ne jelölgessen más lányokat se fészen mert engem egy előző kapcsolatomban a facebook-kal tettek tönkre, és elmeséltem neki, hogy ilyet többé nem akarok. Megígérte és most meg megint lány ismerősökkel bővült a kör.
2013. jún. 18. 10:51
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy kicsit túlreagálod? Az én barátom is szokott ilyeneket. Sőt, én is. Mi nevetünk rajta. Persze egy idő után tényleg idegesítő. Párszor én is szóltam már rá, azt mondta, ő nem tudja magától, hogy nekem mikor lesz elegem. De ha szólok, abbahagyja. Mi lenne ha te is beszólogatnál neki?! hátha észrevenné magát


Egyébként ha kettesben vagytok akkor is beszólogat? Én is csak azt tudom ajánlani amit az egyik válaszoló. Ha megint beszól, hagyd ott és NE GYENGÜLJ EL, ha keres. Hagyd pár napig szenvedni, talán észreveszi magát, de öngyilkosságot nehogy elkövess.

2013. jún. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ez egy hülye kérdés volt. Gyakran felteszik, pedig nem kellene. Nálam (nálunk) nem lenne egy ilyen válaszból probléma, mert mindenki tudja, hogy csak hülyéskedünk.

Ha azt kérné a barátnőm, hogy legyen több lány ismerősöm fb-on, akkor dobnám is. Egy életkor felett elkerülhetetlen, hogy ne legyenek ismerőseink a másik nemből, a FB pedig szintén az életünk része.

2013. jún. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Számomra a facebook egy kapcsolatokat tönkretevő szar...azt beszéltük meg hogy töröljük magunkat és anélkül próbáljuk meg.
2013. jún. 18. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!