Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy ha barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha barátommal együtt alszunk hajnalban felkel akkor én is és nem tudunk utána aludni és nem is tudjuk kipihenni magunkat?

Figyelt kérdés
elvileg ő a másik oldalán szokott aludni ha egyedül alszik, de engem már megszokott a bal oldalán, így ha másik oldalt lenne a fejünk akkor a fal felé lenne én meg a bal oldalán, akkor menne az alvás?
2009. okt. 11. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
miért nem próbáljátok ki?...
2009. okt. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát ez elég hülye kérdés...
2009. okt. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
azért nem megy mert nem vagytok hozzászokva hogy nem egyedül alszotok az ágyban, nem vagytok összeszokva. majd ha már sokat aludtatok együtt, akkor fogtok tudni rendesen pihenni is, ez általában minden párnál így működik.
2009. okt. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kifogjuk próbálni, csak nekem szalagtűzőm lesz és akkor elvileg itt alszik, és nem akkor akarunk kisérletezni, inkább nem ölel át, és akkor tud rendesen aludni
2009. okt. 11. 19:51
 5/8 anonim ***** válasza:
nem ölel át? ne viccelj már. ez nem egy film hogy hajnalba ölelkezve keltek te elfordulsz balra ő meg jobbra azt joccakát alszotok és kész. ha nem elég nagy az ágy akkor lehetnek ilyen problémák de ha francia akkor meg elég nagynak kell lennie.
2009. okt. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ne haragudj kedves kérdés író, de te nagyon elmeroggyant lehetsz!!! most komolyan, ilyeneken gondolkodsz???? inkább dugjatok, attól kifáradtok és alszatok másnap délig!
2009. okt. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

érdekes

mi egymás karjaiban alszunk el, éjjelente néha felkelünk megigazítjuk magunkat, megint összebújunk, reggel felkelünk, adunk egy puszit egymásnak és viszaalszunk, ha kell délig :D

ezt így leírva meg is hatódtam :')

szeretem♥

bocsi az offért :)

majd összeszoktok

2009. okt. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ti szoktatok aludni is? :D
2009. okt. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!