Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szünetet tartunk 1 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szünetet tartunk 1 hónapja a barátnőmmel és ha akkor csináltam valamit akkor megcsaltam?

Figyelt kérdés
Kétszer hívtak azóta buliba. Egyszer csókolóztam egy lánnyal, a másikkal le is feküdtem, meg hétvégén is egy másikkal. Nem tudom, hogy ez minek számít mert mindenhol mást olvastam de szerintem ez nem megcsalás mert szünet van, szóval nem vagyunk együtt de az is igaz, hogy nem is szakítottunk. Ha együtt is maradunk nem hiszem, hogy sokáig. Szerintetek megcsalás?
2013. jún. 18. 16:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem nem megcsalás.
2013. jún. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
65%
Ha neked jobban esik más lányokba dugdosni a farkadat akkor hajrá, de akkor mond el a barátnődnek, hogy hogy döntöttél. Kíváncsi vagyok, hogy a kapcsolatotok alatt hányszor csináltál ilyet mert a te fajtád már csak ilyen. Vagy a barátnőd csak arra kell, hogy ha nincs más akkor őt dugod meg? Sajnálom a lányt.
2013. jún. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy Ross-t idezzem a Jobaratokbol: '' De hat szakitasban voltunk!''
2013. jún. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
54%
Szünetet akkor szoktak kérni,mikor nem akarnak szakiítani csak lelkiismeret furdalás nélkül másokkal dugni:-D jöhet a lepontozás
2013. jún. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen, mert nem szakítottatok.

A körülményeket figyelembe véve, 2 alkalomból 2, én szakítanék a lány helyébe, de te is azt írod, ez lenne a jobb.

2013. jún. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
83%

"mindenhol mást olvastam"


Ez gyönyörű. "De hát én azt olvastam... !"


Tök mindegy, mit olvasgatsz, a lényeg, hogy a ti kapcsolatotokban mi számít megcsalásnak.

2013. jún. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló tökéletesen eltalálta. A hozzáállásod nem az egymáshoz való közeledést, hanem éppen az eltávolodást segítette elő.


Igen, megcsalás, ha a lelked mélyére nézel, te is tudod. Nem csak az a megcsalás, amikor kimondott kapcsolatban állsz, és mégis mással kavarsz. Az is 100% megcsalás, amikor az érzéseiddel köteleződtél el a másik felé, akivel szünetet tartotok ugyan, de remélitek, hogy ismét együtt lesztek, és te ekkor töröd meg ezt a cérnaszálon függő kapcsolatot.


Légy egyenes, mondd el, hogy ez történt, és szakítsatok végleg. Egy lány számára ez végletesen megalázó.


És gondolom, ellenkező esetben, ha a te barátnőd feküdt volna le másokkal, neked lenne fájó, ha jól sejtem.

2013. jún. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!