Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl féltékeny vagyok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl féltékeny vagyok vagy barátnőm hibája?

Figyelt kérdés
Tudni kell hogy elég messze lakunk egymástól kicsit több mint 1 óra busszal. Már fél éve vagyunk együtt. És engem nagyon zavar hogy csomót találkozgat más srácokkal 10 kor ér haza meg ilyenek. Van srác aki vel szintén naponta találkozik kb. Szóval összességébe többet van vele mint velem.:/ és ez elég rosszul esik.

2013. jún. 18. 21:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Keress kérdéseket hasonló témákban: féltékenység, disznó, barátnő, pár


DISZNÓ :D :D

2013. jún. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
költözzetek össze
2013. jún. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hívd el többször talizni. amúgy hol laktok?
2013. jún. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát barátom nem könnyű helyzet:/ De szereted a barátnődet nem? Bíznod kell benne ez a fő...Bár igen a barátnőd lehetne kicsitjobban tekintettel rád az biztos..
2013. jún. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
a 3 mas már hárman akarja nyomni :D
2013. jún. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én már dobtam volna amikor már féltékeny vagy akkor általában jogosan.

F*om idegeskedne mellette nem azért a barátnőm, hogy szét verje az agyam.

2013. jún. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
azt hittem nem látszanak a keresési szavak :'DDD igen szeretem nagyon :) meg bizok is benne de roszzul esik ez az egész. az a baj h tipikusan olyan akivel nem lehet semmit meg beszélni. hát még 17 vagyok szóval az össze költözés nem de ugy oké lenne sztem h hetente másnál alszunk. meg ilyeneket mondt h kell neki a szabadság nem hagyom élni...
2013. jún. 18. 21:40
 8/13 A kérdező kommentje:
7 es nek amugy igaza van részben :S de már nagyon megszerettem értitek. kösz a válaszokat :)
2013. jún. 18. 21:41
 9/13 anonim ***** válasza:
vágod hogy a 7 es az te vagy ? :D
2013. jún. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
baxki :DDD akkor 6 os :D de am 7esnek is igaza van xd
2013. jún. 18. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!