Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a barátnőm tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a barátnőm tényleg nem féltékeny?

Figyelt kérdés

Elég sok lány haverom van, meg úgy alapvetően sok lány szeretne járni velem, és ezt jelzik is (persze nyilván nem adok nekik teret).

Az eddigi lányok, akikkel bármi is volt köztünk, mindannyian nagyon féltékenyek voltak, tiltani akartak az ismerőseimtől...stb

Viszont a barátnőmet kérdeztem erről, azt mondta, hogy őt nem zavarja, még arra se lenne féltékeny, ha meztelen csajok parádéznának körülöttem, mert tudja, hogy ő számomra sokkal jobb társ, mint ezek a mindenféle nők, és egyébként is az én bajom lenne, ha megcsalnám, vagy elhagynám bárkiért. Ő jó barátnőnek gondolja magát, és ha valakinek ez nem elég, akkor menjen, őt nem zavarja, és egyetlen szóval se fog visszatartani.

Nagyjából szó szerint ezeket mondta. Szerintetek ez igaz lehet? Egyik haverom szerint ez rosszabb, mintha féltékeny lenne, mert így olyan, mintha közömbös lenne irántam.

Szerintetek?


2013. jún. 4. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
valóban olyan jó barátnő vagy csak annak tartja magát? talán kissé el van szállva magától... és gondolom nála is akad nem egy jelentkező, azért olyan magabiztos. ja, és tuti hogy nem szerelmes. aki szerelmes, az nem mondja, hogy "nem érdekel ha megcsalsz, az a te bajod" ...
2013. jún. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 3 lehetőség van: nagyon jól titkolja és titkon lehet belepusztulna a féltékenységbe, vagy annyira "érett" hogy valóban a te bajod lenne ha megcsalnád, vagy tényleg egyszerűen csak közömbös.
2013. jún. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hűha, na most akkor el kellene már döntened, hogy mit szeretnél! :D Az is baj, ha féltékeny egy lány, és az is, ha nem! Szerintem nem közömbös, inkább érett, értelmes gondolkodású! A féltékenység eléggé negatív érzetet kelt, nyilván tudja, hogy semmi szüksége erre, és ha elakarod hagyni, akkor olyan mindegy, hogy féltékeny vagy sem, és akkor már jobb, ha nem az! Szerintem korrekt a barátnőd gondolkodása! Inkább örülnél, hogy ilyen, és nem azon agyalnál, hogy akkor közömbös...Másrészt, meg lehet, hogy féltékeny is néha, csak nem mutatja ki. :)
2013. jún. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem például imponál,ha egy pasi féltékeny(persze egészséges keretek között).Tudom,hogy akkor fontos vagyok számára,és érez irántam valamit.
2013. jún. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!