Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kikészít a barátom, mihez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikészít a barátom, mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet dióhéjban az, hogy holnap vizsgázok egy elég gázos tárgyból. Tiszta ideg vagyok, mert ma is vizsgáztam, 30 tételt kellett megtanulnom, holnap pedig 160 tételből kell írnom, amiből tudok vagy 30-at :S ráadásul elég gázos is, mert kémiából, mikrobiológiából áll.

Telefonon beszéltünk anno, akkor még tanultam, de mondtam neki hogy csinálok puskát biztos ami biztos, így nagy gond nem lehet. Aztán most facebookon beszéltünk, írtam neki hogy a 160-ból csak 30-at sikerült megtanulnom, meg hogy az agyam már le van zsibbadva, mire benyögi, hogy "hát akkor bukó". És nem is az, hogy "hátha sikerül" vagy "hátha jó tételeket kapsz" vagy bármi hasonló bíztatás, hanem még nekiáll itt magyarázni, hogy most mi van, ő nem tud helyettem megtanulni. Na a vizsgaidőszakos stressz is kifejtette hatását, felhúztam ezen magam elég rendesen, mert mindig ezt csinálja, erre ő: "nekem ehhez nincs most türelmem, nem úgy értettem, úgyhogy befejeztem a vitát". Csak én meg már nagyon unom, hogy ő láblógatva elvégzett egy szakiskolát úgy, hogy egész életében tanult kb annyit, mint amennyit én 1 félév és akkor ő szól be hogy jaj akkor bukó. Mondom itt van a 160 tétel, meg lehet tanulni ha te többnek hiszed magad! Erre bevágja, hogy hát jó, de akkor ne sírjak majd neki, ha nem sikerül! Hát az eszem megáll!


Fel tudnék robbanni, olyan ideges vagyok. Mostmár nem csak a vizsga miatt vagyok ideges, hanem mert a kedves párom itt hagyott fortyogva, meg amikor a szemére hánytam, hogy csak a saját dumáját fújja, nem pedig próbálna a másik kedvében járni, akkor azt válaszolja erre, hogy akkor vége.



2013. jún. 18. 22:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
na itt ütközik össze az, amikor te egyetemista vagy, ő pedig szakmunkás. nem képes felfogni a csíra fejével, hogy ez sokkal komolyabb, mint este kimenni és legurítani egy sört. sajnállak
2013. jún. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

hallgasd meg ezt

http://www.youtube.com/watch?v=RBumgq5yVrA


nagyon komoly :D


(amúgy szerintem csak simán bunkó a pasid)

2013. jún. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mekkora egy tahó, hagyd ott a francba. Én is fősulis vagyok és tudom milyen stresszel jár ez. A csoporttársaimmal mindig bíztatjuk egymást, akkor is ha semmit nem tudunk. És sokszor bemákoltam én is így dolgokat ennek köszönhetően. Szóval hajrá, csak szerencséd lesz :). 20/F
2013. jún. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem baj, hadd tapasztalja a kérdező. Úgyis mindig a nyomoronc pasik kelnek el, a korrektek legalább nem kell hogy szenvedjenek. Amúgy gyökér a pasid.
2013. jún. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hozzáállása nem túl jó,ez pontosan sokszor azért van,mert fogalma sincsen milyen nehéz ez a dolog.Próbáld vele megbeszélni a dolgot,mert ez így szerintem nagyon gázos.Igazán biztathatna legalább,vagy segítene benne melletted kellene állnia.Szívesen segítenék benne,de hát te ismered a barátodat neked kell tudnod milyen is ő valójában.Ha akarsz róla beszélni,vagy kell segítség biztatás nyugodtan írj nekem és eldumálhatunk erről. :)
2013. jún. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Csak nem tudja átérezni, milyen kemény is a vizsgaidőszak meg a folyamatos tanulás, vagy nem is akarja átérezni. Ne is idegesítsd magad rajta, én ilyenkor keresek pár beszélgető partnert olyanok közül, akik ugyanakkor megyünk vizsgázni és akkor velók közösen szidom a tárgyat, meg panaszkpdunk, h nem tudunk semmit és így megnyugszunk xD
2013. jún. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

1.

Ez nem azon múlik h kinek milyen végzettsége van. A bunkó diplomával a zsebében is bunkó marad. Van egy diplomás ismerősöm. érzéketlen, beképzelt, bunkó egy lehetetlen világképpel.

2013. jún. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7.

ebben igazad van, de én eddig úgy tapasztaltam, hogy a végzettségtől is függ, hogy mennyire érti meg. nem csak attól függ, de függ tőle

2013. jún. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Jaaaj, hát nagyon tudja a fejemhez vágni, hogy "majd ha dolgoznod kell", mert én még életemben nem dolgoztam 5 percet (ciki vagy sem, csak szakmai gyakon voltam, de azért meg nem jár fizu) és hogy majd ha megtudom. Hát igen, csak én ott voltam mellett 4 évvel ezelőtt, amikor még frissen érettségizett és sehol nem volt munkája, szaros minimálbérért dolgozott, de én 1x nem mondtam azt neki, hogy "na majd kirúgnak" vagy "nem viszed semmire". Mára már felvitte a jóisten a dolgát, havi 200-as fizu megvan, oké, hogy megdolgozott érte, de attól még nem kéne elszállni. A tanulás, szellemi "munka" is van olyan megerőltető, mint a fizikai, sőt... Sem ő, sem a családom nem hitt abban, hogy én valaha kijárom az egyetemet. Mégis már ez az utolsó vizsgaidőszakom.


A válaszokat és a jókívánságot köszönöm! :)

2013. jún. 18. 22:16
 10/12 anonim válasza:

Nekem is volt ilyen barátom, de ő még tanulni sem hagyott annak ellenére, hogy mérnökit végzek -.-

ilyenek a férfiak, sajnos

2013. jún. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!