Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom kikészít idegileg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kikészít idegileg, mit csináljak?

Figyelt kérdés
régebben minden jó volt,nem volt veszekedés meg semmi órákig mondogadtuk egymásnak hogy mennyire szeretjük egymást még szerelmes sms-eket is küldözgettünk egymásnak.Könyörgött is hogy soha ne haggyam el.Lassan 1 éve leszünk eggyütt de megváltozott.Mostanában alig hallom tőle ezt az egyszerű szót hoy "szeretlek" mindenbe beleköt,vvitatkozik,elkezd veszekedni.Már egy jó ideje sportolok már ebe s belekötött.Már olyanokat mondogat ha nem csinálom ezt azt amazt soha többé nem szól hozzám.És már nem érzem maamat olyn boldognak mint 1 évvel ezelőtt.Néha már azt is szoktam bánni hogy összejöttem vele.Mit cssináljak?Hogyan változtassam meg?
2008. jún. 25. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Talán mostanra kerül felszínre az igazi énje. Mindenképpen mondd el neki, hogy mit érzel, hogy már nem vagy boldog, és hogy próbáljon kicsit változtatni a viselkedésén. Mindent meg lehet beszélni!
2008. jún. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen, h: "akkor nem szólok hozzád..." kb mint az óvodában, én meg erre felhúztam magam, és mondtam, h jólvan akkor ne szóljál hozzám, de ne fenyegessen ilyen szarságokkal. Ez hatásos volt, mert azóta soha nem mondott még ilyet. Szal azt tudom neked tanácsolni, h lépj fel előtte határozottan, mert így tényleg azt érzi, h bármit mondhat neked..
2008. jún. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én már próbáltam vele beszélni 10 milliószor másnap megnt kezdte előröl az egészet
2008. jún. 25. 14:35
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Ti kapcsolatotok kihült, és mindkét oldalról. Úgy érzem, hogy valahol már Te sem bánnád, ha mihamarabb vége lenne az egésznek, csak nem mered megtenni ezt a lépést. Én 13 évig voltam így egy ilyen kapcsolatoban, ebből 2 évet töltöttünk boldogan. Utána pedig egyikünk sem mert lépni, és még 11 évet elfecséreltünk. Szerintem Te ne tedd ezt.
2008. jún. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Keress egy igazi ferfit, ne egy ilyen hisztis sértodékeny picsával járj.
2008. jún. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Nem feltétlen kell mindig mondogatni a másiknak, hogy mennyire szeretitek egymást... Lehet azt érezni másból is. 5-12 hónap alatt elmúlik a rózsaszín köd, és ilyenkor derül ki, hogy bírjátok-e egymással továbbra is. Szerintem mindenképpen kettőn áll a vásár, szóval ha meg szeretnéd menteni a kapcsolatot, akkor mondd el, téged mi bánt, de készülj rá, hogy valószínűleg neki is lesz pár keresetlen szava hozzád. Ha semmi sem változik, valszeg nem működik ez közöttetek.
2008. jún. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam igy,nálunk már addig fajult a helyzet,hogy nyugtatoztam magam!Aztán meghoztam életem legjobb döntését ami nagyon nehéz volt szakitotam vele,pedig nagy szerelem volt,részemröl!Most már boldog vagyok egy nagyon rendes ember mellett akivel minden szép!Hagyd ott,ha eddig nem változot meg érted,akkor nem is fog,hiába igérgeti
2008. jún. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az elottem hozzaszolonak nagyon igaza van, hogy dobbantott. En is egyutt voltam valakivel 3 evig akirol kiderult egy ido utan, hogy egy onallotlan, orokosen mast okolo a sajat hulyesegeert, iszakos nagymenot jatszo lusta allat...nem mertem lepni....es aztan meg is es nem volt konnyu dontes!

4 eve boldogan elek - 2 eve hazassagban - egy olyan ferfival aki a legjobb dolog az eletemben. Hatarozott, nyugodt, gondoskodo egyszeruen nagyszeru.

Tok jol teszed, hogy sportolsz!

En a helyedben nyelnek egy nagyot es megkernem ra egy ilyen fikazos huzasa utan, hogy szeretned hogy menjen el es soha tobbe ne jojjon vissza!

2008. jún. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Van ilyen, hogy egy kapcsolat ellaposodik. Ha már nem jó együtt, akkor semmiképpen ne erőltessétek! Tessék szépen kilépni a kapcsolatból, és leszel még szerelmes , ne aggódj! Sőt, talán sok ilyen lesz még. A szerelmek jönnek, aztán elmúlnak. Aztán megint jönnek. Ne aggódj emiatt.
2008. jún. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
ezen nem valtoztatni kell hanem vegetvetni az egeszenk,o mar nem szerelmes beled,es csak teged is tonkretesz,menekulj mig nem keso!ne hagyd hogy szettiporja a szived! baratnom 7evig volt egyutt egy olyan sraccal akibe nem is volt szerelmes,kikeszitettek egymast,es a vege szakitas lett... ne vard a galambot a rozsaszin koddel,az a kod mar reg fellszalt feletettek...
2008. jún. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!