Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele fogok őrülni, hogy minden lány csak a nagy tömegűés magas fiúkkal akar járni, én egynek sem fogok kelleni? Miért ilyen igazságtalan az élet, miért ilyen felszínes ez a világ?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy a magas vagy a nagy tömegű fiúk kellenek a lányoknak, aki megszívta és genetikailag pici lett és még hízni sem képes, az már el van átkozva a lányok lenézik és nem képesek vonzódni hozzá. :(

2013. jún. 18. 22:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Egyébként nem értem, hogy ezt a videót én miért nem láttam eddig...
2013. jún. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

A barátom alacsonyabb nálam és kb. 68 kiló, szóval bukó az elméleted.

Siránkozás helyett irány a terep :)

2013. jún. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A 68 kiló, az egy átlag férfi testtömeg. Én 55 kg vagyok.
2013. jún. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nekem mindhárom exem 165 cm körül volt és iszonyat vékony. Azóta is ilyenek tetszenek... szerintem nem én vagyok az egyetlen. 164 cm vagyok és vékony, nem kell hogy egy pasi 2szer akkora legyen mint én, az inkább csak zavaró.
2013. jún. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Fejezd be a nyávogást és szedd össze magad!!

Ha tehetsz róla akkor tegyél ellene, ha nem akkor törődj bele a nyávogásodtól nem lesz jobb.


25F

2013. jún. 19. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ne feledd: kis ember nagy bottal jár.

Amúgy nekünk, magas lányoknak sem könnyebb a helyzet :)

2013. jún. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
akkor 190 centivel és 86 kilogrammal valamit nagyon rosszul csinálok...
2013. jún. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Látod, az itteni válaszok alapján is láthatod, hogy van esélyed :) Csak akkor nincs, ha dagadt vagy, mint én.
2013. jún. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!