Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy titkos szexpartnerem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy titkos szexpartnerem másfél éve. Úgy érzem, hogy beleszerettem. Mit tegyek? Mert nem igazán tudom, hogy mit érez. Miből venni észre egy pasinál, hogy szereti a nőt?

Figyelt kérdés
2008. szept. 12. 18:04
 1/9 anonim válasza:
53%
szia!szerintem közöld vele,hogy mit érzel és erre reagálni fog,bára titkos sexpartnerségnél a férfiakra nem jellemző a szerelm..saját tapasztalat...
2008. szept. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%

hát a férfi szeret kurni. nem valószinű hogy szerelemből csinálja, hiszen te magad írtad hogy csak szexpartner. azért mert te beleszerettél az nem jelenti hogy ő is szerelmes beléd.

"Mit tegyek?" mi a faxomat: mond meg neki hogy beleszerettél. vagy folytasd tovább ezt a reménytelen szerelmes szerepet.

ha ő is szeret akkor semmi gond. ha meg nem szereti akkor azért dugni lehet tovább is.

2008. szept. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha titkos az gondolom azt jelenti, hogy neki vagy neked van egy állandó "hivatalos" kapcsolatod. Akár vannak gyerekek a dologban, akár nincsenek, szerintem mondd el neki. És ne félj a visszautasítástól, legalább tisztázódik a helyzet.
2008. szept. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
hülye mocskos kurva
2008. szept. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem, nincs semmilyen gyereke és hivatalos kapcsolata. A probléma a korkülönbség és az azonos baráti kör.
2008. szept. 14. 12:01
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja! És nekem sincs senkim.. csak ő!
2008. szept. 14. 12:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha 14 felett van a fiatal fél akkor törvényes a dolog, és csak a szülőkkel lehet gond. Ha nagyon problémásak a szülők, akkor lehet hogy érdemes kivárni a 17-18-at.
2008. szept. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én 20 vagyok, ő 34
2008. szept. 14. 16:52
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Ez szerintem bőven belefér, ne viccelj. Azonnal mondd meg neki hogy szerelmes vagy! :)
2008. szept. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!