Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egy 31...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy 31 éves lány megijed a házasságtól és bármit megtenne, hogy elkerülje? A szabadság a mindene és inkább menekül minden áron.

Figyelt kérdés
Az előző kapcsolatiból is elmenekült, amikor komolyabbra fordultak, engem is megcsalt. Nem találja a helyét a világban. Lesz belőle még valami vagy eljátssza a fiatalságát és egyedül marad? Járt már valaki hasonló helyzetben? A közös jövő biztos lenne, biztos anyagi alapokon, a ragaszkodás kölcsönös mindennek ellenére. Ritka pár lehetnénk, az értékek adottak. Réges régen továbbléphettem volna, de nem megy, vele képzelem el az életem. Ennyi idős nők már babát szeretnének normálisan, Ő is szereti őket, de valahogy mégse akar megállapodni, mindig az új, az ismeretlen vonzza. Meddig érdemes várni, van értelme várni? Változhat még egy ennyi idős nő és bízhatok még benne, minek után tudom, hogy nem ez az első hasonló helyzet? Az életem, a lelkem megy rá, illetve adtam fel mindent érte. Megéri ez nekem? Miért baj az, ha egy férfi a tenyerén hordozza azt,akit szeret? Szeretnék önző lenni, de nem megy, pedig biztos jót tenne.
2013. jún. 19. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ő ilyen,van egy így.

Lehet,hogy meg fog változni,de nem biztos.

2013. jún. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sajnos ő ilyen,nem tudsz mit tenni.Hiába hozol fel észérveket,nem kellesz neki.Ezt el kell fogadnod,fel kell dolgoznod.Aki ilyen,az nem fog megváltozni,elvégre felnőtt nő,kialakult személyiséggel.
2013. jún. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
31 évesen inkább nőnek nevezném. Ha azt nézzük, hogy megcsalt meg ennyire fél a kötöttségektől... Szerintem keress egy hozzád hasonló jövőképpel rendelkező párt.
2013. jún. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Eddig még nem találtad meg a magadhoz illő lányt.

Ennyi.

Ne marcangold magad ezek miatt.

Szerintem ne várj. Elvégre ha most szakítotok és pár év múlva ha összehoz újra a sors bennetek lehet,hogy lehet belőle valami komolyabb. De csak rá , szerintem ne várj.

2013. jún. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Teszteld le az érzéseit! Legyen egy másik barátnőd és intézd úgy hogy megtudja. Ne keresd, legyen kommunikációszünet a részedről. És nézd meg mi történik. Hidd el nekem, ez egy nagyon jó módszer.
2013. jún. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Racionálisan tudja, hogy nem fog jobbat találni, állandó vívódásban van önmagával és mégse tudja a helyes utat. Én szeretem, teljes szívemből,pedig rengeteg hibája van.
2013. jún. 19. 21:00
 7/11 anonim ***** válasza:

Kb. azt ecseteled itt, hogy minden adott a közös jövőhöz. De nem így van, pont a legfontosabb hiányzik: a közös jövőkép.

Hogy miért lett ilyen ez a nő, nem tudom, tehát azt sem tudom, változhat-e. Ha az alapjelleme ilyen, akkor kicsi az esély rá. Nem vagyunk egyformák, nem mindenki akar egy bizonyos kor után tartós kapcsolatot, babát. Babát például én sem akarok, pedig idősebb vagyok, mint ez a nő. Van ilyen.

Néha a szerelem nem elég, ezt tapasztalatból mondom. Ha nem tudtok együttműködni, közös jövőt tervezni, akkor lehet, hogy jobb, ha keresel egy hozzád jobban illőt.

2013. jún. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
szerintem csak szabad akar lenni. mert tudja milyen volt mikor szabad volt és hiányzik neki. sokszor az emberek nem azt nézik hogy mindene megvan és örül neki, mert ugye neked is akkor tűnik fel hogy mekkora érték a levegő, ha már nincs...
2014. jan. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem kell önzőnek lenned,hisz már az vagy.Bocsi de ezt vettem ki belőle.

Azt mondod hogy különleges pár lehetnétek,mindent megteszel érte,tenyereden hordozod,de közben az egyetlen dolog amit nem akarsz elfogadni az az,hogy ezek ellenére még van szabad akarata.Mert hogy a fenébe lehetséges az hogy egy nő nem formálja a személyiségét és dobja el az életét a férfi kedvéért?Hogy van ez?????MIÉRT VAN EZ????


Ha igazán a tenyerén akarod hordozni,TE idomulj hozzá,és ne zaklasd olyan dolgokkal,amik neki nyilvánvalóan kellemetlenséget,pánikot,zavart okoznak.A törődés azt jelenti hogy különleges,számára megfelelő bánásmódban részesítesz valakit,nem pedig azt hogy hőőőő oké ez nőőőstény,aaaakkor bizti a gyereeek,meg még harmincas isss akkóó már házasodni is akar tuuutifruti...Tudod mi ez?Hülyeség.És mellékesen,sztereotipizálás.Még mellékesebben,szexizmus.

Remélem segítettem kicsit.

2014. jan. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

En is ilyen no vagyok.

Az a gond, hogy attol, hogy ugymond tokeletes lenne veled az elet, az nem eleg.

Nekem is volt tobb olyan ferfi z eletemben aki ezt a hagyomanyosan 'tokeletes'-nek itelt eletformat ajanlotta volna, es ha olyan lennek mint minden atlagos no, akkor kapva kapnek rajta, de igazabol unalmas.

Nem mindenki akar gyereket, nem mindenki akar kispolgari eletet elni.

Ha kepes vagy te valtozni, es feladni a hazat, 2 gyereket, auto kutya jovokepet, akkor van eselyed csak.

Ha kepes vagy ot elengedni, vagy netalantan vele menni, ha egy hatizsakos turat tervez Azsiaban (csak pelda)

Ha nem, akkor ne varj ra, mert akor sose fogod boldogga tenni.

2014. jan. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!