Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egy 31...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy 31 éves lány megijed a házasságtól és bármit megtenne, hogy elkerülje? A szabadság a mindene és inkább menekül minden áron.

Figyelt kérdés
Az előző kapcsolatiból is elmenekült, amikor komolyabbra fordultak, engem is megcsalt. Nem találja a helyét a világban. Lesz belőle még valami vagy eljátssza a fiatalságát és egyedül marad? Járt már valaki hasonló helyzetben? A közös jövő biztos lenne, biztos anyagi alapokon, a ragaszkodás kölcsönös mindennek ellenére. Ritka pár lehetnénk, az értékek adottak. Réges régen továbbléphettem volna, de nem megy, vele képzelem el az életem. Ennyi idős nők már babát szeretnének normálisan, Ő is szereti őket, de valahogy mégse akar megállapodni, mindig az új, az ismeretlen vonzza. Meddig érdemes várni, van értelme várni? Változhat még egy ennyi idős nő és bízhatok még benne, minek után tudom, hogy nem ez az első hasonló helyzet? Az életem, a lelkem megy rá, illetve adtam fel mindent érte. Megéri ez nekem? Miért baj az, ha egy férfi a tenyerén hordozza azt,akit szeret? Szeretnék önző lenni, de nem megy, pedig biztos jót tenne.
2013. jún. 19. 20:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én is ugyanilyen vagyok, mert nem találtam meg azt a férfit akit eltudok képzelni hosszútávon esetleg gyerekeim apjának. A biztos anyagi nem megoldás, hisz gondolom azért a barátnődnek is van saját egzisztenciája.

Nem te vagy neki az Ő, sajnálom.

2014. febr. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!