Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem most?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy edesanyam egesz nyaron nem enged el sehova.. meg az utcara se, de baratom mar kezd kikattanni, hogy egyuttvagyunk 3 honapja es egesz nyaron nem fogunk talizni.. meg olyanokat vag a fejemhez, hogy " ha igazan szeretsz lejossz hozzam...", de nem tudok mit tenni. mert anyam fenyeget, sot tobbszor volt, hogy testileg bantalmazott is regebben, ha valahova akartam menni(konkretan ez mult nyaron volt).. nem tudom, hogy mit tegyek. kerlek adjatok tanacsot, mert ez tovabb mar nem tudom elviselni..

2013. jún. 19. 15:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
szólj a fiúnak hogy ha kemény legény akkor megdumálja ezt anyukáddal :D
2013. jún. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Milyen idős vagy?
2013. jún. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Miért csak te mehetsz le hozzá? Ő mit tesz ezért a kapcsolatért? Hány évesek vagytok?
2013. jún. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
62%
És abba nem gondolsz bele, hogy édesanyád lehet csak jót akar neked? Nem értem, miért mindig támadásnak kell felfogni ezt az egészet.
2013. jún. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Apuddal mi a helyzet? Barátod egy tapló ha zsarol lelkileg. Menjen ő hozzád.
2013. jún. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

"És abba nem gondolsz bele, hogy édesanyád lehet csak jót akar neked? Nem értem, miért mindig támadásnak kell felfogni ezt az egészet."


Ha az utcára nem mehet le, akkor az beteges. Ez hülye hozzáállás, mert akkor ha valaki minden nap veri a fiát klopfolóval, az is "csak jót akar neki, minek bántani ezért".

2013. jún. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
16 vagyok
2013. jún. 19. 15:58
 8/33 anonim ***** válasza:
6os! És abba nem gondoltál bele, hogy fiatal a lánya, és tudomást szerzett a barátjáról? Az utcára leengedhetné, de egy ilyen beteg gyerekhez, aki lelkileg zsarolja a lányt, én se engedném. Bele se merek gondolni abba, hogy mi lenne, ha leengedné ehhez a "barátjához". Ha már most zsarolja, akkor később mi lenne. Ha a szülő tudomást szerzett erről a "kapcsolatról", akkor a fellépése helytálló volt.
2013. jún. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
apummal az a helyzet, hogy leszarja az egész életemet.. külföndön dolgozik és alig találkozunk...
2013. jún. 19. 16:00
 10/33 anonim ***** válasza:
16 évesen bármennyire is bánt, édesanyád mondja meg , mit csinálhatsz. Nekem úgy tűnik, nincs jó kapcsolatotok, próbálj meg beszélgetni vele. A pasidnak meg ha kell valami, pedálozzon ő érte.
2013. jún. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!