Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kéne bűntudatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kéne bűntudatot érezzek? :S

Figyelt kérdés
Volt egy fiú, akivel pár éve ismerkedtünk meg. Nagyon jóban voltunk, sokat beszélgettünk, hetente két levél legalább ment-mivel több, mint km-re laktunk egymástól. Sok mindent megosztottunk egymással, aztán sajnos elég jól összerúgtuk a port. Vagy fél évig vagy többig egyáltalán nem beszéltünk egymással. Pedig az összeveszés után ő még hívott is néhányszor, csak...hát elküldtem na. Csak mostanában úgy gondoltam, felhívom, mégse maradjunk már így. És próbáltam volna nyitottan beszélgetni vele, de ő nagyon hideg volt, és bizalmatlan, kételkedő. Ezért mondtam neki, hogy azért hívtam fel, mert azért érdekel, hogy mi van vele, csak erre kaptam tőle egy érvet, amivel nagyon megfogott. Azt mondta, hogy ha tényleg érdekelt volna, akkor tudtam volna arról, hogy néhány hónapja kés alá kellett feküdnie, mert egy elég komoly nagy műtéte volt :S Erre nem tudtam mit mondani. Tényleg fogalmam sem volt róla, hogy mi van vele. Végül is elbúcsúztunk, én meg csak ültem, mit akibe a ló rúgott. Nem veszekedtünk pedig, nem emelte fel a hangját, nem káromkodott, nem volt gúnyos vagy kaján egyszer sem, semmi. Csak most mégis olyan furcsa érzés nekem. Mondjatok valamit :S

2013. jún. 20. 10:15
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Mondom, nem úgy érdekel. Van egy stabil párkapcsolatom, nem cserélném semmi pénzért. Csak nem szeretnék rossz embernek tűnni, meg lehet egy kicsit neki is rosszul esett akkor :S
2013. jún. 20. 10:56
 12/18 Citaro G ***** válasza:
Egy haragtartó, önző nő vagy. Ennyi és nem több. Én is ugyanúgy viselkedtem volna veled, de lehet, hogy a végén nem higgadtan... de én is kiemeltem volna valami nagyobb volumenü dolgot amiről még az utolsó szomszédom is tud, csak te nem, hogy szarul érezd magad.... így jártál. Legközelebb talán megtanulsz megbocsájtani, időben megbocsájtani, lekommunikálni, megbeszélni a problémákat. elvesztettél egy embert.... ennyi....
2013. jún. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Citaro G ***** válasza:
Egyébként meg honnan a fenéből tudjuk, hogy utál-e? ezt neked kellett volna érezni a telefon alapján. ha nem volt egyértelmű, keresd megint, pl. 1-2 hét múlva, érdeklődve, hogy minden ok, a műtétből kifolyólag.... ha akkor is hűvos és tartozkodó, akkor igen, haragszik, utálhat a korábbi viselkedésed miatt.
2013. jún. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

figyelj:

- keresd megint és megint, addig amíg ő nem zavar el, szerintem nem fog, mert biztos fontos lehetsz neki hogy ennyire haragszik

- azonban figyelj oda, mert ha az én barátnőm lennél és ennyire kiborulnám egy másik férfi miatt, aki iránt ahogy olvasom nincs érzelem - csak jó vele beszélgetni - ÉN nagyon féltékeny lennék...

fontold meg, milyen lenne, ha a barátod bánkódna ennyire egy lány "barátsága" iránt...

- ne gyalázd magad, ne hagyd, hogy mások bántsanak - Ő is kereshetet volna, hogy nagyon beteg vagyok, stb. stb....

NEM VAGY EGYEDÜL TE HIBÁS EZÉRT!!4

2013. jún. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Azért nem keresett, mert mondom, az első két hívása után elhajtottam. És azután egyáltalán nem beszéltünk. Kérdeztem tőle, hogy miért nem mondta, azt válaszolta, hogy szerinte szimpla önsajnáltatásnak tűnt volna, hogyha sok hónap után csak ezért felhív.
2013. jún. 22. 17:09
 16/18 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem az legnagyobb gond, hogy nem azzal vagy elfoglalva, hogy helyesen cselekedtél-e és mit kellett volna másképp, mit bánsz meg. Úgy csinálsz mintha valóban az foglalkoztatna, hogy mi van vele, közben meg az a legfontosabb neked, hogy ő mit gondol rólad, hogy ne tartson rossz embernek, ne haragudjon rád. Szóval magaddal foglalkozol, szerintem ez az önzőség. Mit gondolsz?
2013. júl. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ez nem teljesen van így. Szóval egy dolog, hogy kiakaszt, hogy mi történt vele és el sem mondta, másrészről viszont utálom magamat, mert a helyzetet magamnak köszönhetem-nagyrészt. Egyszerűen nem ismerek magamra, a saját viselkedésemet nem tudom megmagyarázni. Csak pislogok, most szembesültem úgy gondolom azzal, hogy ekkora súlya lehet annak, ha hirtelen felindulásból döntök valamiről. És rossz érzés. Hogy sajnálom, de nem tudom neki úgy elmondani, hogy megnyugodhassak afelől, hogy komolyan elfogadta a sajnálatomat és szerintem nem is fog már rá alkalmat adni.
2013. júl. 3. 22:21
 18/18 anonim ***** válasza:

"most az bánt, hogy vajon mit gondol rólam"

"helyre lehet-e ezt még valahogy hozni. Hogy ne gondoljon rosszat rólam. Mert szerintem utál :S"

"Szerintetek utál? Vagy mit gondolhat rólam?"

Három hozzászólásod is erről szólt...


Azonkívül szerintem nem a te hibád annyira. Mármint ez függ attól, hogy min vesztetek össze és ki miatt lett vége ennek a barátságnak. Mert ha egyszer vége lett, akkor annak az a következménye, hogy nem tudjuk mi van a másikkal, ez normális.

2013. júl. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!