Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a nyári vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a nyári vagy a téli esküvő-e a szebb? Nem tudok dönteni!

Figyelt kérdés
Sziasztok!! Az esküvőm 2011-ben lesz megtartva, a kérdés már csak a hónap-nap. Ötletek téli esküvőre?? Esetleg nyárira? Kb 5-600 ezer ft lenne rá össz-vissz.
2009. okt. 12. 14:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nyári esküvőben több a lehetőség :) De ha elmondod, hogy gondolod télen, még a végén meggyőzöl.
2009. okt. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Télen szánkóval és a menyasszonyi ruhára boleró szerű kisbunda. Még nincs konkrét elképzelésem:-))
2009. okt. 12. 14:16
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

figyel anyumék télen esküdtek, nagy hóban, minden szép volt, csak a kocsi elakadt, anyu ruhája tiszta latyakos lett, apum meg megpróbálta kitolni a kocsit a hóból, így ős hót havas, latyakos lett!

átöltöztek alkalmi ruhába(az esküvőből)és megházasodtak,emlékeztes esküvő volt!

nyáron szerintme jobb lenne, egyszerűen otthon akertetekben egy pár szék, egy asztal díszített kert, és egy házasságkötő! nagyon szép tud lenni!

2009. okt. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem egyértelmű lenne, h nyár :)
2009. okt. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ezek szerint az anyakönyvvezetővel meg lehet beszélni, hogy szabadban legyen? Egy csodaszép virág kapu alatt lenne a szép... :-))
2009. okt. 12. 14:27
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

ien én már voltam ilyenen, ők egy rózsaboltív alatt esküdtek, .tökéletes idő volt, ott volt az állófogadás is, majd este egy étteremben ettünk!

második voltam amúgy!


[link]



jah és hintóval is jöhetnétek! gyönyörű lenne!

mióta vagytok együtt, milyen volt az eljegyzésetek, hol és mikor volt?

2009. okt. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
A kicsim az ékszerüzlet közepén kérte meg a kezemet szept. 24.-én!!!! A hivatalos eljegyzést majd jövőre akarjuk tartani febr 14.-n!! Kb 2 éve vagyunk együtt!!! :-)) Ő a mindenem!!
2009. okt. 12. 14:34
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

dejó akkor nagyon boldogok lehettek, jó tudni, h. a sok válás mellett, még vannak boldog szerelmes emberek is!

gratulálok nektek, és sok boldogságot kívánok! legyen gyönyörű esküvőtök(de amúgy a szabadtéren nagyon szép lenne, ott a link amit adtam, az a kép is csodálatos)

2009. okt. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Bár én még nem vagyok olyan szerencsés mint te, mi a párommal csak beszélünk róla, de mivel még tanulunk, napoljuk a dolgokat:)

Én is gondolkodtam már ezen, hogy téli vagy nyári. Nyárit, télit egyaránt kertben képzelem el, ha nem is kertben, mindenképp szabadtéren. Ha téli lesz, akkor én este csinálnám, karácsonyi világítással, szolid zenével. Ha nyáron akkor értelemszerűen napközben, talán délután.

2009. okt. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

:-)) Köszönöm szépen!! A linket most nézem, szerintem is nagyon szép!!

Ha télit választanék, én is este, és karácsonyi hangulatban!! Mindenképp szabadban szeretném!! :-))

2009. okt. 12. 14:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!