Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért néznek meg a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HLA kérdése:

Miért néznek meg a férfiak más nőket ha közbe van barátnőjük?

Figyelt kérdés
rövid sztori: párom elment a haverjával kedden a strandra ma pedig meg tudom hogy csak a csajokat nézegették sőt volt konkrét kettő akit nézegetek meg még másnap megkérdezi a haverját hogy vannak-e jó csajok strandon mert hogy ő akkor nem ment.én reagálom ezt csak túl vagy mást is zavarna??
2013. jún. 20. 19:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem vakságot fogadtunk... hűséget!
2013. jún. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Te reagálod túl, önértékelési zavaraid vannak, csak gondolom még magadnak sem mered bevallani.
2013. jún. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hűséget fogadunk nem vakságot ezt egyszer fel kellene már fogni.
2013. jún. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
a férfi az férfi,kicsit nyugodj meg,ráérsz idegeskedni ha bepróbálkozna náluk,addig csak simán nyitott szemmel járj,de ne gyanakvóan.
2013. jún. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Engem meg a csajok néznek meg mikor a pasijukkal mennek.
2013. jún. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
a nők ugyanezt csinálják szóval kicsit képmutató a kérdés. lehet Te pont nem de mindenkinek van 2 szeme nézni még csak szabad...
2013. jún. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
jó ez igaz hogy akarva akaratlanul is már reflexesen oda fordulnak a pasik ha egy jó nőt látnak de akkor is, legalább ne ők legyen felháborodva ha rákérdezzek mert vissza mondják meg stb...zavar mert félek hogy megcsalna.jó tudom hogy van nálam szebb meg jobb de akkor is :/
2013. jún. 20. 19:42
 8/17 anonim ***** válasza:
Nézni nem ugyanaz,mint kívánni vagy mint akarni tőle valamit...
2013. jún. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Te ugyanúgy megnézed a félmeztelen kigyúrt adoniszokat a strandon/edzőteremben/akárhol ha nincs ott a pasid.Ez természetes.Hogy miért kérdezi úgy,hogy halld?Húzni akar.Bár ha komolytalan a kapcsolatotok,bármi lehet,de akkor neked is felesleges fennakadnod.
2013. jún. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha néz más nőket, azért még NEM fog megcsalni. De ha ok nélkül féltékenykedsz, vagy más baj van a kapcsolatotokkal, akkor lehet.
2013. jún. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!