Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért néznek meg a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HLA kérdése:

Miért néznek meg a férfiak más nőket ha közbe van barátnőjük?

Figyelt kérdés
rövid sztori: párom elment a haverjával kedden a strandra ma pedig meg tudom hogy csak a csajokat nézegették sőt volt konkrét kettő akit nézegetek meg még másnap megkérdezi a haverját hogy vannak-e jó csajok strandon mert hogy ő akkor nem ment.én reagálom ezt csak túl vagy mást is zavarna??
2013. jún. 20. 19:36
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
ő erre csak ennyit mondott nem csaltalak meg mit durrogsz.ez igaz. és hallgatok is rátok és nem fogok fent akadni ilyenen de ha bele gondolok hogy miket beszélhet a nőkről vagy ahogy nézheti ááá :/
2013. jún. 20. 20:08
 12/17 anonim ***** válasza:

Fordítsuk meg a kérdést: Te nem nézel meg egy jóképű/jó testű pasit sem, ugye?

Egyébként túlreagálod. Mi van, hogy a párommal mindketten szoktuk is mondani, ha valaki tényleg csinos.

2013. jún. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kérdezheténk ezt forditva is
2013. jún. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
igazatok van. de akk miért kérdezi meg a haverját sms be hogy na mi a helyzet a strandon vannak jó nők?
2013. jún. 20. 21:04
 15/17 anonim ***** válasza:

a szemem nézi nem én :O még ilyet...

f19

2013. jún. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
mert gyerekek vagytok
2013. jún. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
ő 26 éves én 21 annyira talán már nem vagyunk gyerekek
2013. jún. 20. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!