Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyugtassam meg a párom? Mindig azon rágódik!

Figyelt kérdés

Több, mint fél éve vagyunk együtt, és hát nemrég történt meg az első. Ami hát nem sikerült valami jól, mivel mindketten szüzek voltunk. Félig ment be, nagyon fájt, mindketten bénáztunk. Viszont utána egész héten azt kérdezgette, hogy biztos nem lett-e baj, pedig utána megnéztük,és rendben volt minden.

Aztán rá egy hétre jött a következő, ami egész jól sikerült, el is élvezett, de rögtön kikapta, nézegette, megijedt...nem volt semmi baj, de azóta is folyamatosan kérdezgeti, pedig a menzeszem is megjött közben.

Azt díjazom, hogy figyelmes és törődik, de már az őrületbe kerget azzal, hogy ennyire fél.

Szerintetek hogy nyugtassam meg?

17L vagyok, ő 18F


2013. jún. 20. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Használjon óvszert -.-
2013. jún. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elélvezett? Benned? Gumival?

Ha gumival akkor nem hiszem h baj lenne, de fel kellett volna tölteni vízzel

Ha gumi nélkül akkor terhes vagy

Ha fogamzásgátló volt, akkor is 0,1% az esély rá

2013. jún. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A kivételek egyike amikor még 18 évesen sem elég érett a szexeléshez.


De gumi nélkül csináljátok és azo naggódik, vagy hogy kárt tesz benned?

2013. jún. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De most mitől fél h terhes lehetsz? Ha használtatok gumit akkor nem hiszem. HA attól h bénázik akkor mondd h ne féljen gyakrolás teszi a mestert..idővel és sok szexel rohadt jó lesz :) Bíztasd az ágyban adj neki testi jeleket
2013. jún. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát persze, hogy használtunk! Utána mindig megnézzük, hogy nincs-e kilyukadva stb. Szeretkezés közben is figyelünk rá. Semmi probléma nem volt, mégis minden percben megkérdezte, hogy de szerintem is jól volt? Nincs baj? Akkor rá pár napra, hogy nem érzem-e rosszul magam? Tutira nem lettem terhes? -.-

Örülök, hogy figyelmes, de ez az aggódás már túlzás...

+ Szerintem nem is élvezi annyira, ha ennyit görcsöl rajta.

2013. jún. 20. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!