Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek elég fura helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek elég fura helyzetbe keveredtem és már teljesen elveszettnek érzem magam. Tudnátok nekem tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Az egyik legnépszerûbb srác vagyok a suliban.A múltam elég szörnyû mivel az elözõ iskolában utáltak de itt sikerült beilleszkednem.Minden csaj szivesen beszélget velem meg minden(megjegyzem nem vagyok szép sõt mondták már nekem hogy ronda vagyok amivel egyet is értek)Ha pedig szeretnék valakivel "õsszejönni"nevet rajtam és azt mondja nagyon vicces vagyok de ennyi.Kezden azt hinni el vagyok átkozva mivel ha megtetszik egy csaj egy kis idô múlva összejön egy másik pasival.Mindenki mázlistának tart mivel ha nem akarom mindig szerencsém lesz(pl gyertem egy drága telefont) de a terveim soha de soha nem sikerülnek.Most van egy csaj akivel nagyon jó barátok vagyunk és Ô a múltam iránt érdeklôdik mivel szeretne segiteni feldolgozni a traumámat.Én elhivtam randira de Õ "kéreti magát és hozza a legjobb barátnöjét is.Nem akar kettesben lenni velem és úgy érzem csak szánalomból akar segíteni nekem.

2013. jún. 21. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Állítólag jó barátok vagytok. Szerintem tisztázd vele, hogy miért nem akar egy normális randit (mert plusz barátnővel az se nem normális, se nem randi). Lehet, hogy nem jössz be neki srácként, de emberként kedvel és azért szeretne segíteni. De ha tényleg barátok vagytok, akkor meg kell tudnotok ezt beszélni. Ha esetleg az van, hogy srácként, lehetséges fiúként nem érdekled, akkor fogadd férfiasan, mondd, hogy oké, akkor maradtok csak barátok és felejtse el ezt a randi dolgot. Ha sok lány beszélget szívesen veled, akkor egyébként lehet, hogy a lányok azt hiszik, nem vagy megbízható srác és mindenkit csak szédítesz. Ismertem egy ilyet iskoláskoromban, na őt se tudtam komolyan venni, amikor olyanokat mondott, hogy megcsókolna meg hasonlók.
2013. jún. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én nem tudom, mi lehet a baj, mert sok lánynak meg pont az kell, hogy olyannal jöjjön össze, aki nagyon népszerű.

hogy csinálod, amikor szeretnél valakivel összejönni, mit mondasz?

mire mondják konkrétan, hogy vicces vagy? és hányan mondták ezt?

2013. jún. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!