Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy zűrzavar van otthon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy zűrzavar van otthon, hogy tudnék valamit csinálni?

Figyelt kérdés
Én és a barátom 1 éve vagyunk együtt. A gond a korkülönbség (én 16 ő 23). A szüleim kb. 1 hónapja elkezdtek minket tiltani. Elvették a telefonom nem számítógépezhettem és szobafogságot kaptam. Titokban beszéltünk és találkoztunk is, de lebuktunk. Apám megütötte a barátom és fojtogatta, aki védekezni se tudott aztán engem pedig "apa" hazacipelt. Végigsírtam az utat és elkezdett velem veszekedni, hogy miért sírok hangosan.a barátom sérülései elég durvák. Orvosnál is volt. Itthon egész nap piszkálnak, és azt mondják a barátomról, hogy semmire kellő. Próbáltam velük megbeszélni a helyzetet, de nem lehet.A tanulmányi eredményeim i elég jók sokat javítottam soha nem lógok. Nem tudom, mit tehetnénk. Mit javasoltok? Nagyon szeretem, a barátom és nem akarom elhagyni
2013. jún. 21. 14:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
mért mi a konkrét bajuk barátoddal ?
2013. jún. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez így szerintem nem a teljes történet...valamit nem mondsz el a barátodról ami miatt a szüleid kibuktak rá
2013. jún. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy senki nem csinál ilyesmit, valamit még titkolsz...
2013. jún. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Itt valami hiányzik. Apukád biztos nem megy fizikailag neki a barátodnak, mert nem kedveli. Ilyenről még életemben nem hallottam.

A szüleiddel egyébként én teljesen egyetértek: Én sem repesnék az örömtől, ha a lányom egy 7 évvel idősebb f@sszal kavarna. Igaz, valószínűleg a nevelésben van a hiba, és azon is elgondolkoznék, hogy vajon hol rontottam el.

2013. jún. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

válaszolóknak igazuk van, valami más is van, a suli meg nem focizik már ebben, mert annak is vége van, szóval otthon vagy,

szóval a lényeget, mert ez semmi amit leírtál, ez a következmény ill. a végkifejlet N

2013. jún. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
A gond hogy a barátom elég szerény körülmények közül jött.Kőműves,alkalmi munkából keresi a kenyerét.Nekem mindent meg ad és soha nem nélkülöz.Nincs kocsija nem az a cicafiú tipus.Anya volt az aki ellenezni kezdte.Régebben igazi "rosszfiú" volt de teljesen megváltozott.Vanak céljai de ezt a szüleim soha nem fogják megérteni és én teljesen tehetetlen vagyok.Egész nap veszekednek velem és szídnak
2013. jún. 21. 14:07
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Régebben igazi "rosszfiú" volt


na ezért történt... veled elhitette gondolom, hogy megváltozott, de a szüleidnek már több élettapasztalata van.

2013. jún. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Régebben igazi "rosszfiú - alakul a story, de ez még mindig nem a teljes igazság...
2013. jún. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Verekedett de az kb. 3-4 éve történt.Igen tényleg megváltozott.Nem vagyok az a naiv típus , tényleg megváltozott.
2013. jún. 21. 14:12
 10/24 anonim ***** válasza:
A rosszfiús korszak még a kapcsolatotok előtt volt, vagy még tartott mikor elkezdtétek?
2013. jún. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!