Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy zűrzavar van otthon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy zűrzavar van otthon, hogy tudnék valamit csinálni?

Figyelt kérdés
Én és a barátom 1 éve vagyunk együtt. A gond a korkülönbség (én 16 ő 23). A szüleim kb. 1 hónapja elkezdtek minket tiltani. Elvették a telefonom nem számítógépezhettem és szobafogságot kaptam. Titokban beszéltünk és találkoztunk is, de lebuktunk. Apám megütötte a barátom és fojtogatta, aki védekezni se tudott aztán engem pedig "apa" hazacipelt. Végigsírtam az utat és elkezdett velem veszekedni, hogy miért sírok hangosan.a barátom sérülései elég durvák. Orvosnál is volt. Itthon egész nap piszkálnak, és azt mondják a barátomról, hogy semmire kellő. Próbáltam velük megbeszélni a helyzetet, de nem lehet.A tanulmányi eredményeim i elég jók sokat javítottam soha nem lógok. Nem tudom, mit tehetnénk. Mit javasoltok? Nagyon szeretem, a barátom és nem akarom elhagyni
2013. jún. 21. 14:01
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunk előtt kb 3 éve.Lassan egy éve együtt vagyunk miért most csinálják ezt?
2013. jún. 21. 14:15
 12/24 anonim ***** válasza:

Csatlakozom azokhoz, akik szerint nem mondasz el mindent.

Ha lassan 1 éve együtt vagytok valaminek kellett történnie. Lehet ez egy rossz elszólás is.

2013. jún. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

már bocs, de az apukád is verekedett.

örüljön, hogy nem ment a rendőrségre a barátod.

2013. jún. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Nem titkolok semmit.Összekaptunk picit és azt mondták hogy a barátom csak átver ezt nem nézik tovább aztán mikkor szerettem volna velük megbeszélni azt mondták hogy semmire kellő ,nincsenek céljai és szégyenlik hogy vele vagyok.Kijelentették hogy nem érdekli őket sem a véleményem sem az érzéseim.Ennyi.
2013. jún. 21. 14:19
 15/24 anonim ***** válasza:

Jaj, ezt már hallottuk rengetegszer: "Tényleg megváltozott, meg is esküdött rá!"

Te meg még kis naív vagy, hogy hiszel a mesékben. Amúgy pedig a szüleidnek igaza van: Jobb jövőt szeretnének a lányuknak, ahelyett, hogy egy ilyen tróger miatt eldobja a lehetőségeit.

Lehet, hogy még nem gondoltál bele, de mégis milyen jövőképet képzelsz el magadnak mellette? 15-20 év múlva is vonzó lesz, hogy attól függ a jövőtök, lesz-e éppen alkalmi munkája, vagy nem? Illetve, hogy ki tudjátok-e fizetni az albérletet vagy sem. Neked még az a bajod, hogy nagyon fiatal vagy, és bele sem gondolsz ezekbe, pedig egy életre elássák sokan így magukat.

Ha megfogadsz egy jó tanácsot, akkor hallgass a szüleidre, ők nem akarnak neked rosszat, épp, hogy féltenek. Hidd el lesz még sokkal jobb pasi is, nem kell rögtön mindenkinek a nyakába ugrani.

2013. jún. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

ha tényleg nincsenek céljai és semmirekellő , akkor naná hogy nem szívesen engednék a közeledbe + gondolom az összeveszés volt az utolsó csepp a pohárba

ők a szüleid , nem rosszat akarnak neked, még akkor sem ha még te fiatal vagy ahhoz, hogy ezt most megértsd.

2013. jún. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Figyelj, itt hiába kérsz tanácsot, véleményt, nem látunk a dolog mögé. Állj szüleid elé és egyenesen kérdezz rá, hogy mi a problémájuk. Ha az elmúlt években már valóban nincsenek balhéi, akkor miért csinálják azt amit közel egy év elteltével? Ha kell toporzékolj, de ezt meg kell lépned.
2013. jún. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Próbáltam már de mindig oda lyukadunk ki hogy az van amit ők mondanank és felesleges erről beszélni.Nem hagyom el a barátom bármi lesz.Én ismerem és lenne jővőm mellette
2013. jún. 21. 14:26
 19/24 anonim ***** válasza:

De milyen jövőd kislány?

Azért keményítettek be így szerintem a szüleid, mert látják, hogy nem hajlasz az észérvekre.

Hidd el még tényleg nagyon fiatal vagy és ők jót akarnak a maguk fura módján. Pár év múlva megérted majd.

2013. jún. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Megértem őket most is.De én csak vele szeretnék lenni nem hozzá menni.Ha oda kerül a sor megalapozzuk majd a jővőnk.Nagyon szeretem és tudják milyen makacs vagyok.
2013. jún. 21. 14:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!