Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy zűrzavar van otthon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy zűrzavar van otthon, hogy tudnék valamit csinálni?

Figyelt kérdés
Én és a barátom 1 éve vagyunk együtt. A gond a korkülönbség (én 16 ő 23). A szüleim kb. 1 hónapja elkezdtek minket tiltani. Elvették a telefonom nem számítógépezhettem és szobafogságot kaptam. Titokban beszéltünk és találkoztunk is, de lebuktunk. Apám megütötte a barátom és fojtogatta, aki védekezni se tudott aztán engem pedig "apa" hazacipelt. Végigsírtam az utat és elkezdett velem veszekedni, hogy miért sírok hangosan.a barátom sérülései elég durvák. Orvosnál is volt. Itthon egész nap piszkálnak, és azt mondják a barátomról, hogy semmire kellő. Próbáltam velük megbeszélni a helyzetet, de nem lehet.A tanulmányi eredményeim i elég jók sokat javítottam soha nem lógok. Nem tudom, mit tehetnénk. Mit javasoltok? Nagyon szeretem, a barátom és nem akarom elhagyni
2013. jún. 21. 14:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Értem hogy nem akarsz hozzámenni, de szerintem attól félnek, hogy mégis leragadsz mellette. Figyelj úgy tűnik a szüleid nem igazán látják ennek a jövőmegalapozásnak a valószínűségét :/ Lehet belőled többet néznek ki, mint belőle és nem akarják hogy elkallódjál.
2013. jún. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Miféle észérvek? INDOKOLJÁK meg, hogy miért az a véleményük ami. Bizonyítsák! Addig -lássuk be- a kérdező joggal dacos.
2013. jún. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
EGy indoklás a részükről szerintem is kellene. Másrészt én a helyedben azt is megkérdezném tőlük, hogy mi kellene ahhoz, hogy elfogadják? Magyarul: mivel bizonyíthatna nekik?
2013. jún. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. jún. 21. 16:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!