Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig lehet elviselni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kindi kérdése:

Meddig lehet elviselni egy kiabálós, ideges természetű férfit?

Figyelt kérdés

Van egy odaadó, szerető férjem aki nem csal meg, nem iszik stb. de van egy erősen életmérgező tulajdonsága: egyik pillanatról a másikra apróságokon, látszólag ok nélkül hihetetlen dühbe tud gurulni és olyankor szitkozódik, megsért. Beszélgettünk már erről de nem tud változtatni, ilyen a vérmérséklete. Szeretem, de boldogtalan vagyok mellette mert akárhová megyünk, akármit csinálunk, mindig talál valami negatívumot és elb.ssza a kedvem, megsért és a gyereknek sem jó ez...

Az életben mindig vannak kisebb nagyobb problémák, amiket meg lehet beszélni, megoldani, de ő még abból is problémát csinál ami nem is lenne az és a megoldás helyett csak dühöng!


Én egyébként szuper türelmes és elnéző vagyok de ez már nekem is sok! Volt/van valaki hasonló cipőben? Már azon gondolkozom hogy elhagyom mert nem tudom jólérezni magam vele.


2013. máj. 23. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy kérdésem van, nem több. Ha ezt tudtad róla, és zavart: Miért mentél hozzá?
2013. máj. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
őszintén szólva rá se néznék ilyen férfire, de hát ha neked eddig jó volt, akkor szerintem nehogy elhagyd :D
2013. máj. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

legközelebb simán nevesd ki

amikor hisztizik

az 1-ik ismerősömnél bevált,átnevelte ezzel a pasiját

2013. máj. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hasonló cipőben vagyok, bár én tizenévesen és a barátommal. nehéz eset ő nagyon. de sok türelem és szeretet ami javulást mutat, valamint nyugtatni ha már kezdi a "hiszit" apróságokon.

lehet külső segítség akár, ha nagyon eldurvul a helyzet? !

2013. máj. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az szól a mentségére, hogy nem iszik és qrvázik??

Egy normális férfinak ezek eszébe se jutnak!

Nekem is gyorsan felforr az agyvizem, csapkodok, de sosem fordulnék a férjem ellen! Én tuti kivágnám a szűrét!:)

2013. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100% mintha apámról írtad volna.Egyébként nem volt ilyen de ős is öregszik és kezd kijönni rajta.Engem is édesanyám is zavarja.Amúgy minden rendben vele de néha kitud akasztani ezzel.Ez van sajna el kell viselni ő már nem fog változni
2013. máj. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Beszélgettünk már erről de nem tud változtatni, ilyen a vérmérséklete."

Ha meg te ezt elhiszed, akkor hülye vagy. Aki akar, az tud változtatni. Azért nem tud, mert semmi motivációja. Komolyan, emberek, ne higgyünk már el minden ilyen hülyeséget, hogy "ilyen vagyok, nem tudok változtatni rajta".

2013. máj. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Felmerül a kérdés, hogy a házasságotok előtt is ilyen volt?

Mert ha igen, te elfogadtad, pláne hozzámentél, akkor milyen jogon várod el tőle hogy megváltozzon?


Én nem tudnám elviselni. A férjemmel 3 éve vagyok együtt de soha , soha nem emelte fel a hangját velem szemben, és én sem tettem ilyet. Nem tudnám elviselni.


Régebben volt ilyen kapcsolatom. Rövid idő után megromlott a kapcsolat, és féltékenységből amikor nem volt oka rá, akkor ordibált velem, hogy biztos megcsalom és sorra rendezte a féltékenységi jeleneteket. Az egész kapcsolat nem bírt ki 1 évet sem! Elhagytam őt.


Viszont, ha már a házasság után vált ilyenné a férjed, akkor én alaposan elbeszélgetnék vele, hogy miért van ez. És ha nem hajlandó változtatni akkor kidobnám! Nekem aztán nem hiányzik, hogy azon idegeskedjek, mikor tör ki belőle a kiabálhatnék. Ráadásul az ilyenek előbb utóbb tettlegességig fajulhatnak. Én ezt tapasztaltam!


27/N

2013. máj. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen, a házasság előtt is ilyen forrófejű volt! De könnyebben elviseltem, mivel akkor még Magyarországon éltünk és körbevett a családom és barátok, meg a sok vita, sértés nem is volt ennyire felhalmozódva bennem.


Tényleg itt külföldön éleződött ki ennyire a helyzet. Sokszor az a magyarázata a viselkedésére hogy fáradt vagy valami gondja van, de hát kinek nincs? Én ha hulla fáradt vagyok sem beszéltem soha úgy vele mint ő velem...


Egyébként nem csak velem ilyen, bárki könnyen felingerli. Egy pincér az étteremben, ha nem megfelelő a kiszolgálás stb. Szóval ezek nem feltétlenül az én személyem ellen szólnak, mással is ilyen!

2013. máj. 25. 19:52
 10/10 anonim válasza:
Sajnos az én férjem is ilyen. Nem iszik nem nőzik de mindig ideges. Én sem vagyok mellette boldog, pedig maximálisan meg van mindenünk. 16 éve vagyunk házasok. Vannak időszakok amikor normálisabb. Nagyon keveset van itthon szinte reggeltől estig dolgozik a saját vállalkozásába. Én nyugodt természetű vagyok meg a fiam is. Számomra az hiányzik, hogy több szeretet tud nyúltani egy nyugodt természetű ember.
2015. máj. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!