Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes lettem egy prostiba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy prostiba, most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Soha nem gondoltam volna, hogy ilyen helyzetbe fogok kerüli egyszer. Elképzelhetetlennek tartottam volna. Első pillanattól kezdve érezhetően meg volt köztünk az a bizonyos vibráció. Csak az a baj, hogy a beszélgetéseinkből nyílván valóvá vált számomra, hogy NAGYON ANYAGIAS.


Mi lenne szerintetek a helyes? Többet ne menjek hozzá? Szerintetek meg lehet az ilyen lányokat változtatni és a helyes útra téríteni? Pl, megtanítani arra, hogy milyen fontos a szeretet… érzelmek… szerelem... stb


2013. jún. 21. 14:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha biztosítani tudod neki azt az életvitelt, akkor esetleg megoldható, de tuti nem lesz egyszerű menet.
2013. jún. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem tudnám biztosítani neki. Nem is akarnám.
2013. jún. 21. 14:55
 3/14 anonim ***** válasza:
Megtanítani? Nem. Miért csodálkozol, hogy anyagias? Szerinted miért vállal be valaki egy ilyen érzéketlen, gyomorforgató munkát? Nyilván a pénzért... Szerintem felejtsd el!
2013. jún. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Felejtsd el. Te mindig csak egy kuncsaft leszel számára, pénzforrás.

Persze ők is érző lelkek, de nagyon más az ő világuk, gondolkodásmódjuk.


De végül is teljesen kizárni semmit nem lehet.

2013. jún. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Tudnál küldeni egy linket a csajnak az oldaláról, hogy lássam ki is az a csaj?
2013. jún. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
2013. jún. 21. 15:09
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Krvából lesz a legjobb feleség :DDD
2013. jún. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egy idősebb hölgyeménnyel még talán nagyobb sikered lehetne, de akit linkeltél még nagyon az elején van, ő még csak most fog nagy lóvét csinálni. Ha folyton ez jár a fejedben, akkor inkább keress másikat... A prosti nem az a kategória, akinek sokat mondanak az érzelmek.
2013. jún. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

a fentieknek igaza van.. és bár a puncin nincs számláló, de ezt a 100+ beszámolót kicsit soknak tartom és akkor még nem is írt mindenki.. jobb ha hagyod a dolgot, bár valóban a bemutatkozás alapján elég normális, leszámítva a munkáját..

mégis, hazafelé lehet benézek hozzá :D

2013. jún. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy ha 20-30 évre kibéreled az mennyibe fog kerülni neked.
2013. jún. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!