Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes lettem egy prostiba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy prostiba, most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Soha nem gondoltam volna, hogy ilyen helyzetbe fogok kerüli egyszer. Elképzelhetetlennek tartottam volna. Első pillanattól kezdve érezhetően meg volt köztünk az a bizonyos vibráció. Csak az a baj, hogy a beszélgetéseinkből nyílván valóvá vált számomra, hogy NAGYON ANYAGIAS.


Mi lenne szerintetek a helyes? Többet ne menjek hozzá? Szerintetek meg lehet az ilyen lányokat változtatni és a helyes útra téríteni? Pl, megtanítani arra, hogy milyen fontos a szeretet… érzelmek… szerelem... stb


2013. jún. 21. 14:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Soknak? Napi 4-5 embert fogad egy fullos csaj!


Haverom akart menni most hétfőn a beszámolókon az egyik 191+os beszámolóval rendelkező hölgyhöz, de már csak csütörtökre kapott volna időpontot!!! (Az pl mondta, h napi 4 vendéget fogad)

2013. jún. 21. 15:43
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
K*urvából lesz a legjobb feleség.
2013. jún. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
60%

Mutass csak EGY olyan nőt, aki nem anyagias!


Google: "nők akik nem anyagiasak" - Nincs találat.

2013. jún. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt: k.urvavagyok.blog.hu

és megérted az ő gondolkodásmódjukat.Természetesen nem kell pont a k és az urva közé,csak így nem engedték kiírni.

2013. jún. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!